کد خبر: 803796 A

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور؛

در پنجمین روز از هفته دولت، بزرگترین و مجهزترین سالن همایش جمعیت هلال احمر استان زنجان با حضور رئیس سازمان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی افتتاح شد.

به گزارش ایلنا از زنجان، استاندار زنجان در مراسم اففتاح مجهزترین سالن همایش جمعیت هلال احمر استان زنجان، اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه گزارش عملکرد و اقدامات صادقانه است.

«فتح اله حقیقی» با اشاره به اینکه مردم با تحلیل این عملکردها از گزارش ها خرسند و ایرادات را گوشزد می کنند، گفت: لازم است با علم به کینه و دشمنی دشمنان انقلاب، با وحدت که رمز پیروزی انقلاب اسلامی است، به آن عمل کنیم.

وی مشارکت همگانی را لازمه پیروزی انقلاب در این برهه خواند و گفت: با تقویت این عناصر، به اقتدار نظام کمک کرده و جامعه را آرام کنیم.

وی با اشاره به اینکه استکبار جهانی به دنبال ناامید کردن مردم و ارائه تحلیل غلط به مردم است، گفت: اگر چه باید انتقاد وجود داشته باشد اما تخریب با نقد نباید اشتباه گرفته شود.

به گفته استاندار زنجان، رضایت، مشارکت و اعتماد مردم از مقوم های وحدت در جامعه محسوب می شود.

حقیقی خاطرنشان کرد: پروژ های مختلفی با سرمایه گذاری ۴ هزار و ۳۴۰ میلیارد ریال با اشتغالزایی ۵ هزار نفر تا پایان سال به بهره‌برداری می رسد.

در ادامه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان با اشاره به اینکه این سالن پس از 27 سال با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال با حمایت جمعیت هلال احمر کشور بازسازی شده است.

شهرام میرزایی خاطرنشان کرد: در طول سال های متمادی توجهی به این سالن نشده بود و در خور مردم زنجان نبود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: اعتبارات تملک دارایی سرمایه ای در سال گذشته به جمعیت هلال احمر اختصاص نیافت اما با وجود این مشکلات با مساعدت رئیس سازمان بازسازی شد.

با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر