کد خبر: 803382 A

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان گفت: ساختمان مرکز فناوری و خدمات کسب و کار شهرک صنعتی افق ابهر آماده بهره برداری است.

به گزار ایلنا از زنجان، ایرج احمدی امروز با اعلام این خبر افزود: این مرکز امکانات خوبی از از جمله سالن آمفی تئاتر برای برگزاری دوره های آموزشی و سایر برنامه ها دارد.

وی در تشریح کارکرد این مرکز گفت: مرکز کسب و کار، محلی است که در شهرک های فناوری و یا شهرک‌های صنعتی بزرگ به منظورایجاد امکانات مناسب جهت استقرار ارایه کنندگان خدمات کسب و کار در زمینه های مختلف نظیر فنی و مهندسی، فناوری، مدیریتی،مالی و حقوقی، بازاریابی، آموزشی و... احداث می گردد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان افزد: در این مرکز علاوه بر بهره مندی مشاوران از فضای فیزیکی مناسب جهت دفتر کار، امکان استفاده از بخش های مشترک نظیر سالن کنفرانس و جلسات، کلاس های آموزشی ، کتابخانه و...  نیز وجود دارد.

احمدی اظهار داشت: علاوه بر مرکز کسب و کار در شهرک صنعتی افق ابهر، مخابرات (فیبر نوری) و پست برق این شهرک نیز آماده بهره برداری است که در آینده ای نزدیک با حضور مسئولان کشوری و استانی به صورت رسمی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

وی تصریح کرد: برای اجرای این پروژه ها افزون بر 165 میلیارد ریال هزینه شده است.

شایان ذکر است شهرک صنعتی افق ابهر با 700 هکتار مساحت در کیلومتر 100 آزادراه زنجان-تهران (ضلع شمالی) واقع گردیده و امکانات زیربنایی آن از قبیل آب، برق، گاز و شبکه مخابرات تامین گردیده است.

ایرج احمدی/مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی تاستان زنجان مدیر عامل شزمت شهرکهای صنعتی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر