کد خبر: 802870 A

وزیر کشور تاکید کرد:

وزیر کشور با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه بی‌بدیل کشور است، گفت: ما هزاران سال سابقه تمدنی داریم و کشوری هستیم که با اسلام عجین شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، عبدالرضا رحمانی‌فضلی در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان زنجان، با اشاره به مولفه‌های اقتصاد مقاومتی، اظهار داشت:  ما یک ساختارهای غلط اقتصادی از جمله وابستگی به نفت و تکنولوژی ضعیف داشتیم که ما را سال‌ها عقب انداخت.

وی با اشاره به اینکه قبل از انقلاب همه افتخارشان به زنان‌شان بود، افزود: امروز چه شده است که سلطنت‌طلبان برای ما نقشه می‌کشند، همین کسانی که هم پیاله عربستان و دور و بر ترامپ هستند.

وزیر کشور با بیان اینکه ما 40 سال است که در حال مبارزه هستیم و اگر لازم باشد 40 سال دیگر نیز مبارزه می‌کنیم، گفت: همه باید تلاش کنیم که به ملت کمک کنیم.

به گفته رحمانی فضلی، درست است که کم و کاستی در کشور داریم و مردم نیز مطالباتی دارند که البته همه اینها به حق است، اما باید یاد بگیریم که همه در تحقق این مطالبه حرکت کنیم.

رحمانی فضلی،  با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی نسخه بی‌بدیل کشور است، تصریح کرد: ما هزاران سال سابقه تمدنی داریم و کشوری هستیم که با اسلام عجین شده است.

وزیر کشور با بیان اینکه کدام کشور جهان سومی است که رفته با آمریکا سازش کرده و وضعیت آن بهتر از ما شده است، گفت: باید واقعیات را دید.

اقتصاد مقاومتی/ رحمانی فضلی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر