کد خبر: 799938 A

بدنبال‌تولید روغن صنعتی ترانسفورماتور صورت گرفت؛

خط تولید روغن صنعتی ترانسفورماتورهای توزیع در آینده نزدیک با حضور مقامات استانی و کشوری در زنجان به صورت رسمی افتتاح می‌شود.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شرکت ایران ترانسفو زنجان، به دنبال موفقیت در تولید و خودکفایی روغن صنعتی ترانسفور ماتورهای توزیع خط تولید این محصول استراتژیک با حضور مقامات کشوری و استانی به زودی در گروه صنعتی ایران ترانسفو افتتاح خواهد شد.

روغن ترانسفورماتور یکی از روغن‌های صنعتی است که به دلیل کاربرد آن در ترانسفورماتورهای صنعت برق از نقش مهم و استراتژیک برخوردار است که با محدودیت‌های واردات و امتناع شرکت‌های تامین کننده خارجی از فروش روغن ترانسفورماتور به ایران، تامین این کالای اساسی با مشکلات عدیده‌ای روبرو شده بود.

با تلاش متخصصان گروه‌صنعتی ایران ترانسفو و همکاری شرکت‌های نفت ایرانول و پالایشگاه شهید تندگویان وابستگی صنعت برق به این نوع روغن مرتفع و از خروج ارز جلوگیری شد و امکان تولید این روغن در داخل کشور فراهم شد.

بهزاد ظهیری، مدیر عامل گروه صنعتی ایران ترانسفو طی نامه‌ای به وزرای نیرو، نفت، تعاون، رفاه و امور اجتماعی؛ ضمن اعلام این خبر از  همکاری بسیار خوب و متعهدانه شرکت توانیر، پالایشگاه تهران و شرکت نفت ایرانول  تقدیر و اعلام کرد: بی‌شک این اقدام ارزشمند ملی و تولید روغن ترانسفورماتور مطابق با همه شاخص‌های کیفی مورد نظر شرکت توانیر و قطع وابستگی کشور به این محصول استراتژیک به طور 100درصد افتخار بزرگی است که ناشی از همت و غیرت ملی در سال رونق تولید است.

شرکت ایران ترانسفو زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر