کد خبر: 799892 A

همزمان با هفته دولت در استان زنجان؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: به مناسبت هفته دولت برای کارمندان دستگاه های اجرایی این استان آموزش‌های کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات به صورت رایگان ارائه می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان زنجان، شهرام میرزایی اظهار کرد: ارائه این آموزش‌ها به منظور ارتقای سطح آگاهی کارکنان در برابر حوادث احتمالی انجام می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان تاکید کرد: آموزش‌های مربوط به کمک‌های اولیه و چگونگی مواجهه با حوادث در هنگام وقوع آن یکی از مهمترین آموزش‌ها به شمار می‌رود که می‌تواند در حفظ سلامت افراد تاثیر بسزایی داشته باشد.

وی گفت: باید آموزش‌های کمک‌های اولیه و آمادگی در برابر مخاطرات ‌گسترش یافته و شاهد ترویج آن در جامعه باشیم.

میرزایی ادامه داد: به منظور اطلاع از نحوه برگزاری این دوره‌های آموزشی هر کدام از دستگاه‌های اجرایی علاقه‌مند می‌توانند در سطح شهرستان‌ها با روسای شعب و در مرکز استان نیز با معاونت آموزش و پژوهش هماهنگی‌های لازم را به عمل آورند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: هر کدام از دستگاه‌های اجرایی در استان زنجان در صورت داشتن سئوال و یا هماهنگی برای دریافت آموزش می‌توانند با شماره 8- 33329046 داخلی 247 رئیس اداره آموزش تماس برقرار کنند.

وی گفت: آموزش کمک‌های اولیه به مدت 22 ساعت و آمادگی در برابر مخاطرات نیز به مدت هشت ساعت ارائه خواهد شد.

میرزایی خاطرنشان کرد: برای شرکت کنندگان در این دوره‌های آموزشی گواهینامه ارائه خواهد شد.

جمعیت هلال احمر استان زنجان زنجان/ شهرام میرزایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر