کد خبر: 799342 A

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: تاکنون یک‌هزار و ۷۴۵ مورد جواز تاسیس و طرح توسعه با سرمایه گذاری بالغ بر ۲۸۱ هزار میلیارد ریال در استان صادر شده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، ناصر فغفوری، در جمع خبرنگاران از رشد 33 درصدی صدور جواز تاسیس و طرح توسعه در استان خبر داد و یادآور شد: در 4 ماهه سال جاری 340 مورد جواز تاسیس و طرح توسعه در استان زنجان صادر شده که این میزان در مدت مشابه سال قبل 255 مورد بوده است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان ادامه داد: میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده برای طرح‌های صنعتی در چهار ماهه سال جاری 30540 میلیارد ریال است در حالی که این میزان در مدت مشابه سال قبل 18549 میلیارد ریال بوده است.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: میزان اشتغالزایی پیش‌بینی شده برای این طرح‌های صنعتی 7 هزار و 304 نفر است  که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته از رشد 21 درصدی برخوردار است.

به گفته رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان، میزان اشتغالزایی پیش بینی شده در 4 ماهه سال گذشته 3 هزار و 13 مورد بوده است.

فغفوری با اشاره به وضعیت کنونی صدور جواز تاسیس در استان زنجان عنوان کرد: تاکنون یک‌هزار و 745 مورد جواز تاسیس و طرح توسعه دراستان صادر شده است که میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده برای این طرح ها بالغ بر 281 هزار میلیارد ریال است.

وی خاطر نشان ساخت: اشتغال پیش بینی شده برای این طرح های صنعتی 85 هزار و 125 نفر است.

 

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت /ناصر فغفوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر