کد خبر: 779678 A

مدیرکل بنیاد مسکن استان زنجان خبر داد:

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان از تخصیص تسهیلات ۴۰ و ۵۰ میلیون تومانی به بازسازی مناطق آسیب‌دیده شهری و روستایی ناشی از بارندگی‌های اخیر خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان، «سجاد صنعتی منفرد» با بیان اینکه تاکنون 305 واحد مسکونی برای پرداخت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شده اند، اظهار کرد: برای هر واحد احداثی روستایی ۴۰ میلیون تومان و شهری نیز 50 میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه با بازپرداخت ۱۵ ساله که 3 سال دوره تنفس دارد در نظر گرفته شده و به مدت 12 سال اقساط‌بندی خواهد شد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان زنجان ادامه داد: تمامی این تسهیلات نیز به صورت سفته زنجیره‌ای که ساده ترین روش است انجام می‌شود.

وی بر تعامل و همکاری بیشتر بانک های عامل استان با بنیاد مسکن جهت بازسازی مناطق آسیب دیده تاکید کرد و گفت: همکاری بانک‌های استان برای پرداخت تسهیلات به منظور بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی روستایی و شهری مناطق آسیب دیده ناشی از بارندگی های اخیر قابل قبول بوده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان، مبلغ تسهیلات تخصیص یافته برای احداث واحدهای خسارت‌دیده شهری و روستایی را 160 میلیارد ریال و تسهیلات تعمیری را 45 میلیارد ریال برشمرد.

استان زنجان انقلاب اسلامی شهری و روستایی مسکن تسهیلات قرض الحسنه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر