کد خبر: 776666 A

با استقرار جمعیت هلال احمر صورت گرفت؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از آغاز طرح امداد و نجات تابستانه در ۱۶ پایگاه ثابت و موقت این استان خبرداد.

به گزارش ایلنا به نقل از جمعیت هلال احمر استان زنجان، «شهرام میرزایی» از آغاز طرح امداد و نجات تابستانه در ۱۶ پایگاه ثابت و موقت این استان خبر داد و گفت: امسال پنج پایگاه موقت به تعداد پایگاه‌های امداد و نجات استان زنجان به منظور ارائه خدمات مطلوب به هموطنان اضافه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ادامه داد: جمعیت هلال احمر استان زنجان در جاده‌های پرتردد و پر خطر این استان اقدام به استقرار پست‌های موقت و ثابت در قالب طرح ملی امداد ونجات تابستانه با بکارگیری آمبولانس، خودروی پشتیبان و نیروهای عملیاتی در جاده‌های پر تردد و مبادی ورودی شهرها به منظور اجرای سریع عملیات‌های نجات و امداد رسانی در حوادث جاده ای و سایر حوادث احتمالی در محدوده عملیاتی پایگاه‌ها کرده‌ایم.

میرزایی تاکید کرد: امسال در طرح تابستانه پایگاه‌های موقت در پنج محور مواصلاتی استان زنجان شامل، پلیس راه زنجان – میانه، زنجان – ابهر، عوارضی زنجان – قزوین، قلعه حسینیه در خرمدره و کینه ورش ابهر ایجاد شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: این طرح ملی در استان به مدت ۹۴ روز تا ۳۱ شهریور امسال ادامه خواهد داشت.

میرزایی اظهار داشت: ۷۵ نیروی امداد و نجات مجرب و آموزش دیده در ۱۶ پایگاه به صورت شبانه روز مستقر هستند که در مواقع اضطراری اقدام به ارائه خدمات به هموطنان می کنند.

وی خاطرنشان کرد: طرح ملی تابستانه در استان زنجان با همکاری دستگاه های عضو شورای هماهنگی مدیریت بحران استان، شامل پلیس راهور ناجا، اورژانس، راهداری و حمل و نقل جاده ای و امداد خودرو خدمات شبانه روزی ارائه می‌دهد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز می‌توانند تماس برقرار کنند.

جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر