کد خبر: 776310 A

مدیر کل تبلیغات اسلامی زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: ۹۹ درصد فعالیت‌های تبلیغات اسلامی برون سپاری شده است.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، حجت الاسلام مسعود صفی‌یاری، با اشاره به سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: اهمیت تبلیغ را همگان می‌دانند و از ارکان موفقیت در هر فعالیتی محسوب می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تبلیغ در دین نیز تاثیرگذار بوده است و ترویج معارف هم این موضوع را نشان می دهد، افزود: تبلیغ دین به دلیل اهمیت آن به پیامبران، امامان و معصومین واگذار شده است.

این مسئول ادامه داد: تمامی ناملایملات، فشارها و توطئه ها را پیامبر به جان خرید تا دین اسلام رشد و نمو یابد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان خاطرنشان کرد: پس از انقلاب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی به منظور احیای امر به معروف و نهی از منکر، تمرکز بر تبیین اسلام اصیل، معرفی اسلام آمریکایی، قاطعیت و صراحت و جدیت در دفاع از ارزش های اسلانی و انقلابی،پیگیری و رصد توطئه های دشمنان،مدیریت تعاملی و توجه به جوانان تشکیل شد.

حجت الاسلام صفی یاری بیان داشت: تمرکز سازمان بر کیفیت گرایی دنبال می شود تا برنامه های تبلیغی به صورت با کیفیت تر برگزار شود.
 
وی خاطرنشان کرد:تقویت جایگاه سازمانی،فرهنگی و اجتماعی از دیگر برنامه ها و ماموریت های سازمان تبلیغات اسلامی محسوب می شود.
 
این مسئول افزود: امروز ضرورت وجود سازمان تبلیغات اسلامی کاهش نیافته بلکه ضریبی فزاینده از دیدگاه مقام معظم رهبری دارد.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: تمرکز سازمان تبلیغات اسلامی به ترویج اسلام ناب محمدی و مهندسی زیست بوم برای تقویت برنامه ها مطابق با بیانیه گام دوم است.
 
حجت الاسلام صفی یاری بیان داشت: سازمان به دنبال جایگزینی نگاه جبهه ای و جهادی به جای نگاه سازمانی است.
 
وی تکیه به مردم در برنامه ها را از اهداف سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: راهبرد مردم سالاری فرهنگی در حوزه دین است.
 
این مسئول با اشاره به مقاوم سازی اجتماعی به عنوان یکی از برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی،افزود: برنامه های این سازمان در این زمینه دارای پیوست اجتماعی می شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی تصریح کرد: تقویت نگاه نخبگانی از دیگر برنامه های سازمان تبلیغات اسلامی است و ادارات به کانون نخبگانی در آینده نزدیک تبدیل می شوند.
 
حجت الاسلام صفی یاری یادآور شد: تمامی فعالیت ها در آینده نزدیک بر اساس محله محور تعریف و اجرایی می شود و برنامه های فرهنگی و اجتماعی در قالب این طرح اجرا می شود.
 
وی ادامه داد: زن و خانواده به عنوان یکی از اصلی ترین برنامه ها مورد توجه بوده و در گام دوم انقلاب مورد توجه قرار می‌گیرد.
 
این مسئول گفت: اولویت ما سبک زندگی اسلامی است که در سال گذشته ۲۴ پایگاه سبک زندگی فعالیت داشتند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان افزود: گفتمان های دینی در محورهای دانش آموزی و دانشجویی برگزار می شود که ۱۲۰ گفتمان در سال گذشته برگزار شد.
 
حجت الاسلام صفی یاری گفت: ۹۹ درصد فعالیت های تبلیغات اسلامی برون سپاری شده است.
 
وی با اشاره به استقرار ۸۰ روحانی در مناطق محروم استان زنجان،افزود: ۷۵ هزار برنامه و فعالیت در این مناطق اجرایی شده است.

این مسئول تصریح کرد: ۲۳ برنامه از اول تا ششم تیرماه به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می شود که شش نشست تخصصی در این زمینه برگزار می شود.

حجت الاسلام صفی یاری/مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر