کد خبر: 767904 A

همزمان با لیالی قدر صورت گرفت؛

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان از توزیع ۲۵۰۰ سبد غذایی بین خانواده های نیازمند زنجانی در قالب طرح «همای رحمت» همزمان با شب های قدر خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات جمعیت هلال احمر استان زنجان در ماه مبارک رمضان اظهار کرد: به همین منظور طرح«همای رحمت» در شب های قدر برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ادامه داد: در این طرح 2 هزار و 500 سبد غذایی به ارزش ریالی 2 هزار و 500 میلیون ریال در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه طرح همای رحمت در راستای دستگیری از مستمندان و انفاق به نیازمندان اجرا می شود، گفت: در دین مبین اسلام دستگیری از نیازمندان به عنوان برجسته ترین عبادت های مسلمانان مورد تاکید قرار گرفته است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان ادامه داد: طرح همای رحمت در سطح شهرستان‌های زنجان، ماهنشان، طارم، ایجرود، خدابنده، ابهر و خرمدره  با همت و مشارکت اعضا، داوطلبان و خیرین جمعیت در طول ماه پرفیض و برکت رمضان اجرا شد.

میرزایی با یادآوری اینکه طرح همای رحمت با محوریت حمایت از کرامت انسانی اجرا می شود، ادامه داد: در همین راستا 2500 تن از خانواده های نیازمند استان ضمن رعایت کرامت انسانی از این سبدهای غذایی بهره مند شدند.

به گفته وی این سبدهای غذایی شامل برنج، روغن، پنیر، ماکارونی، سویا، قند، عدس، نان چایی، رب گوجه فرنگی، زولبیا و بامیه بود.

شبهاب قدر /سبد غذایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر