کد خبر: 765164 A

فرماندار زنجان تاکید کرد:

فرماندار زنجان بر ضرورت برگزاری باشکوه راهپیمایی روز قدس تاکید کرد و گفت: از ظرفیت‌های مردمی برای برنامه های ۱۴ و ۱۵ خرداد استفاده خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، رضا عسگری، درجلسه ستاد برگزاری مراسم روز جهانی قدس، بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی(ره) و قیام 15 خرداد اظهار کرد: جلسات هماهنگی برنامه های مربوط به 14 و 15 خرداد و همچنین راهپیمایی روز قدس در شهرستان زنجان برگزار شده است.

فرماندار زنجان بر ضرورت استفاده از ظرفیت‌های مردمی برای برگزاری مراسم های خرداد تاکید کرد و ادامه داد: باید برنامه‌های مربوط به این مناسبت‌ها به صورت مردمی و خودجوش و با بهره گیری از ظرفیت تشکل و گروه‌های فعال این عرصه برگزار شود.

در ادامه مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان بر ضرورت تشکیل شبکه تبلیغی در استان زنجان تاکید کرد و گفت: می‌توان از طریق این شبکه تبلیغی بیانیه گام دوم انقلاب را در این مناسبت ها تبیین کرد.

حجت الاسلام صفی یاری با اشاره به اینکه برنامه‌های ویژه ای در 14 و 15 خرداد از سوی هیات های مذهبی برگزار می‌شود، تصریح کرد: شبکه های متعددی در فضای مجازی و اجتماعی پیش بینی شده است و همواره تغذیه می شوند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان هم به برنامه های این نهاد در این ایام اشاره کرد و گفت: گلباران مزار شهدا به مناسبت سوم خرداد روز پنج شنبه این هفته با حضور مردم و مسئولان زنجانی در مزارهای شهدا برگزار می شود.

علی کاظمی با تاکید بر حضور خانواده های شاهد و ایثارگر در راهپیمایی روز قدس خاطرنشان کرد: نمایشگاه محصولات فرهنگی به همین مناسبت برگزار می شود.

فرماندار زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر