کد خبر: 758757 A

در هشتمین جشنواره فیلم امید؛

انیمیشن کوتاه «جادوی عشق» از تولیدات حوزه هنری زنجان، لوح و تندیس هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجوی«امید» را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، انیمیشن کوتاه «جادوی عشق» از تولیدات حوزه هنری زنجان با موضوع آسیب‌های اجتماعی لوح و تندیس هشتمین جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجوی«امید» را دریافت کرد.

انیمیشن «جادوی عشق» به همت واحد هنرهای تصویری حوزه هنری زنجان با موضوع آسیب‌های اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی جعفر صیادی به تهیه کنندگی حوزه هنری استان زنجان تولید شده است.

این انیمیشن با نگاه سمبلیک به جایگاه زن در زندگی مشترک و به سبک استاپ موشن در زمان 100 ثانیه در سال 97 تولید شد.

انتخاب رنگ فضا و وسایل صحنه انیمیشن «جادوی عشق» را آزاده اشتری و نورپردازی و تصویربرداری آن را هادی حسنی بر عهده داشت.

لازم به یادآوری است؛ صیادی پیش از این انیمیشن کوتاه «بازتاب» با موضوع معضلات اجتماعی و «درون یک چارچوب» را کارگردانی کرده و از دیگر آثار تولید شده در حوزه هنری استان زنجان است که حضور آن را در جشنواره‌های متعدد ملی و بین‌المللی بارها شاهد بوده‌ایم.

جشنواره فیلم و عکس امید با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای برتر در زمینه فیلم کوتاه، فیلمنامه و عکس و همچنین استفاده از ظرفیت هنر در بیان آسیب‌های اجتماعی و پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر به مدت سه روز برگزار شد.

گفتنی است، هشتمین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس دانشجویان کشور با معرفی نفرات برتر شامگاه چهارشنبه در دانشگاه شیراز به کار خود پایان داد.

هشتمین جشنواره فیلم امید
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر