کد خبر: 756990 A

همزمان با هفته سلامت؛

همزمان با مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان که با حضور مهمانان داخلی و خارجی یکشنبه ۱۵ اردیبهشت‌ماه در زنجان برگزار می‌شود، از برترین های این حوزه تجلیل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، محمد رضا صائینی، دبیر جشنواره بین‌المللی عکس سلامت روان در جمع خبرنگاران از برگزاری مراسم اختتامیه این جشنواره در زنجان خبر داد و گفت: در این مراسم که 15 اردیبهشت برگزار می شود؛ از برگزیدگان تجلیل خواهد شد.

صائینی، از برگزاری نمایشگاهی از آثار ارسالی به جشنواره از روز شنبه 14 اردیبهشت خبر داد و افزود: در این دوره از جشنواره ۳۱۲۴ عکاس از ۷۸ کشور با 18 هزار و 358  عکس شرکت کردند.

وی به رشد ۱۷ درصدی تعداد عکاس و رشد ۱۵ درصدی تعداد عکس در این دوره نسبت به دوره قبل اشاره کرد و افزود: این رویداد، با هدف افزایش آگاهی سلامت روان جامعه با استفاده از هنر عکاسان ایران و جهان و به منظور بازآفرینی موضوعات روان‌شناختی توسط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زنجان با حمایت دفتر سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد و با همکاری کلوپ عکس فوکوس، نمایندگی فدراسیون بین‌المللی هنرعکاسی (فیاپ) در ایران و با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.

این جشنواره مجموعا ۸۵۰۰ یورو جوایز نقدی دارد و در چهارمین دوره این جشنواره که سال گذشته برگزار شد ۱۶ هزار عکس از ۷۵ کشور دنیا ارسال و در معرض داوری قرار گرفت .

عکس سلامت روان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر