کد خبر: 756981 A

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان:

مدیرکل آموزش و پرورش استان بر ضرورت برنامه ریزی جهت رشد و تربیت کارکنان تاکید کرد و یادآور شد: تقویت حس اعتماد، احترام به نظرات دیگران و طراحی مجدد سازمان موجب پیشرفت در کارها می شود.

به گزارش ایلنا، ابراهیم رفیعی در جمع روسای نواحی و مناطق 14 گانه استان زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و تبریک روز معلم اظهار کرد: یکی از مهمترین وظایف رهبری آموزش، تعیین جهت ها و چشم اندازهاست.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان بر ضرورت رعایت نظم در فعالیت ها تاکید کرد و ادامه داد: این نظم بایستی در مرحله اول توسط متولیان تعلیم و تربیت رعایت شود.

رفیعی با بیان اینکه یک رهبر آموزشی باید با ایجاد شور و شوق در دیگران و برای رفع مشکلات سازمان با روش‌های بهره‌ورانه و فرآیند محور اقدامات لازم را انجام دهد، گفت: شاخص های رهبر در سیستم آموزشی را تبیین کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بر ضرورت برنامه ریزی جهت رشد و تربیت کارکنان تاکید کرد و یادآور شد: تقویت حس اعتماد، احترام به نظرات دیگران و طراحی مجدد سازمان موجب پیشرفت در کارها می گردد.

وی با بیان اینکه  قابل پذیرش کردن خود برای افراد سازمان یکی از مهمترین مولفه هاست که مدیران باید به آن دقت نظر لازم را داشته باشند، خاطرنشان کرد: تقویت تحرک و اثر بخشی، عملیاتی نمودن راهبردهای سازمان، تقویت نقاط مشترک بسیار ضروری است.

این مقام مسئول بر ضرورت بسترسازی جهت یادگیری مستمر تاکید کرد و گفت:  به رسمیت شناختن نقش رهبری دیگران در سازمان، عادل بودن، عملگرا بودن، هوشیار بودن از رموز موفقیت یک رهبر آموزشی در سیستم تعلیم و تربیت است.

رفیعی در خاتمه با تقدیر از فعالیت های ارزنده روسای نواحی و مناطق 14 گانه آموزشی استان گفت: ساختن آینده با توجه به گذشته و تقویت انگیزه های عاطفی در انجام امور بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر