کد خبر: 750402 A

جزء قاسمی خبرداد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: این شرکت با توسعه خدمات خود در سالی که گذشت توانست بیش از 8 هزار واحد اشتراک آب به شهروندان استان زنجان واگذار کند که به این ترتیب تعداد کل مشترکین این شرکت در سال 97 به بیش از 280 هزار واحد اشتراک رسید.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی، امروز با اعلام این خبر، اظهار داشت: علاوه بر 8 هزار و 740 واحد اشتراک آب بیش از 7 هزار واحد اشتراک فاضلاب نیز در استان زنجان واگذار شده است که این عدد نسبت به سال‌های گذشته از رشد قابل توجهی برخوردار بوده است.

وی افزود: با اقدامات انجام شده در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان ، در سال 97 تعداد مشترکین آب نسبت به سال 96 بیش از 7 درصد و تعداد آحاد فاضلاب واگذار شده 100 درصد افزایش داشته است.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان افزود: یکی از راهبردهای شرکت آبفای استان زنجان در برنامه‌های توسعه ای تدوین شده برای این شرکت ، گسترش بخش خدمات فاضلاب است تا شهروندان استان زنجان بتوانند از خدمات این حوزه نیز در حد مطلوب و با فراگیری بیشتری برخوردار شوند.

جزء قاسمی تصریح کرد: در حوزه فاضلاب شهرهای استان زنجان 5 طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب در شهرهای زنجان، خرمدره ، دندی ، زرین آباد و ارمغانخانه جهت توسعه تاسیسات و تجهیزات فاضلاب در دستور کار قرار دارد.

اشتراک آب شهروندان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر