کد خبر: 750113 A

همزمان با گرامیداشت هفته هنر انقلاب اسلامی؛

خاطرات سردار شهید حمید احدی به قلم مریم بیات‌تبار در کتاب «چشمهایش می‌خندید» روایت شده است که در هفته هنر انقلاب اسلامی رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، کتاب «چشمهایش می‌خندید» خاطرات شهید حمید احدی است، که در هفته هنر انقلاب اسلامی 98 به همت حوزه هنری زنجان چاپ و منتشر شد.

حوزه هنری استان زنجان با رویکرد تولید آثار فاخر هنری در قالب دفاع مقدس و با نگرش و رویکردی فرهنگی و مذهبی چند سالی است که طرح جمع‌آوری خاطرات رزمندگان هشت سال دفاع مقدس را آغاز کرده است و در همین راستا خاطرات یکی از شهدای والا مقام استان «سردار شهید حمید احدی» در قالب کتاب چاپ شد.

کتاب «چشمهایش می‌خندید» به نویسندگی مریم بیات‌تبار، توسط انتشارات هزاره ققنوس در یک هزار و 100 نسخه چاپ و وارد بازار نشر شد.

شهید حمید احدی فرمانده خط‌شکن گردان حضرت امام سجاد (ع) لشکر ۳۱ عاشورا، متولد ۱۳۴۱در زنجان بود که اسفند ۱۳۶۳ در عملیات بدر، در منطقه شرق دجله عراق به شهادت رسید.

گفتنی است، کتاب«چشمهایش می خندید» در هفته هنر انقلاب اسلامی با حضور مسئولان استانی، خانواده‌ معظم شهدا، هنرمندان و فعالان فرهنگی استان رونمایی خواهد شد.

هنر اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر