کد خبر: 740828 A

رئیس جمعیت هلال احمر کشور در زنجان:

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به حضور 17 هزار نفر از نیروهای امداد و نجات و نیروهای داوطلب هلال در طرح نوروزی، گفت: توان تجهیزاتی هلال احمر در طرح نوروزی سال‌جاری 3 درصد افزایش یافته است.

به‌گزارش ایلنا از زنجان، علی اصغر پیوندی امروز در حاشیه سفر به استان زنجان با اشاره به حضورش در نخستین روز اجرای طرح نوروزی در جمع امدادگران نوروزی، گفت: همه تلاش‌ها و فعالیت‌ها در راستای ارائه تسهیلات به مسافران نوروزی است.

پیوندی، از فعال شدن یک هزار و 421 پایگاه ثابت و سیار امداد و نجات توسط هلال احمر در اقصی نقاط کشور در ایام نوروز خبر داد و گفت: 5 هزار و 500 نفر از نیروهای هلال احمر در این پایگاه‌‍‌ها حضور یافته و به متقاضیان ارائه خدمت خواهند کرد.

وی همچنین توان خودرویی هلال احمر را در ایام اجرای طرح نوروزی 3 هزار و 500 دستگاه اعلام کرد و گفت: این امکانات شامل آمبولانس، خودروی ترابری، خودروهای نجات و ...  است.

رئیس جمعیت هلال احمر با بیان اینکه تیم‌های واکنش سریع و همچنین توانا هم در ایام اجرای طرح نوروزی فعال خواهند بود، تصریح کرد: هلال احمر از همه توان خود برای ارائه خدمت به مسافران نوروزی استفاده خواهد کرد.

وی با اشاره به فعال شدن پست‌های جوانان هلال احمر در ورودی و خروجی شهرها افزود: یک هزار و 226 پایگاه جوانان راهنمای مسافر ( فرهنگی و اجتماعی) هم در این راستا فعالیت خواهند بود.

رئیس جمعیت هلال احمر مجموع نیروهای داوطلب و امداد و نجات فعال در طرح نوروزی را بالغ بر 17 هزار نفر اعلام کرد و گفت: 12 هزار نفر از این نیروها از جوانان داوطلب هستند.

وی از افزایش 3 درصدی ناوگان و تجهیزات درگیر در طرح نوروزی هلال احمر نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: این اقدام به دلیل افزایش تعداد روزهای تعطیل انجام شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر