کد خبر: 737391 A

احمدی خبرداد:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی به مناسبت هفته منابع طبیعی و گرامیداشت روز درختکاری، در حاشیه مراسم غرس نهال در شهرک صنعتی نوآوران زنجان، گفت: امسال 4 هزار نهال در شهرک‌های صنعتی زنجان غرس می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، ایرج احمدی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی در حاشیه مراسم روز درختکاری با حضور دانش آموزان مدرسه ریحانه و مسئولان استان، با اشاره به اهمیت و ارزشمندی منابع طبیعی به عنوان امانت الهی، اظهار داشت: امسال 4 هزار اصله نهال در شهرک‌های صنعتی استان غرس می‌شود که باید در حفظ و نگهداری از منابع طبیعی کوشا باشیم.

احمدی، به نقش منابع طبیعی در زندگی بشر اشاره و تصریح کرد: همانگونه که منابع طبیعی عامل مهمی در زندگی سالم انسان‌ها به حساب می آید، لذا انسانها نیز در حفط این نعمت الهی بایستی نقشی اساسی داشته و در صیانت از آن کوشا باشند و این رابطه دو طرفه را رعایت کنند.

وی همچنین فرهنگ سازی را عامل مهمی در ایجاد، حفظ و توسعه محیط‌زیست دانست و تصریح کرد: به همین دلیل امسال آیین روز درختکاری را با حضور نوآموزان برگزار کردیم تا از کودکی با فرهنگ کاشت نهال و حفظ منابع طبیعی و محیط زیست آشنا شوند.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود ایجاد فضای سبز در شهرک‌های صنعتی استان را از برنامه‌های اولویت دار این شرکت عنوان کرد و اظهار داشت: این شرکت ایجاد فضای سبز در شهرک‌های صنعتی را به طور جدی پیگیری می‌کند و در همین راستا امسال اقدام به غرس 4 هزار نهال در شهرک‌های استان کرده است.

وی، در پایان اظهار امیدواری کرد، واحدهای صنعتی در کنار تولید به ایجاد فضای سبز و صیانت از منابع طبیعی اهمیت دهند.

شهرک صنعتی زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر