کد خبر: 736288 A

در آستانه نوروز امسال انجام می‌شود؛

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: اعمال قانون و برخورد با حرکات خطر آفرین موتور سیکلت سواران بخشی از اهداف طرح انتظام بخشی پلیس است.

به گزارش ایلنا از زنجان، سرهنگ جعفر کردلو در مراسم آغاز طرح انتظام بخشی پلیس با بیان اینکه این طرح از آستانه نوروز و به منظور تامین آسایش شهروندان و پیشگیری از جرایم اجرا می‌شود، گفت: ساماندهی موتور سیکلت سواران و برخورد با راکبان متخلف و مزاحمت‌های خیابانی بخشی از اجرای این طرح است که امروز عملیاتی و اجرایی می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: در این طرح کارکنان پلیس با آمادگی کامل و حضور در مراکز عمومی  و  مرکز شهر با رعایت حقوق شهروندی انجام وظیفه می‌کنند.

سرهنگ کردلو اعمال قانون و برخورد با حرکات خطر آفرین موتور سیکلت سواران، روان‌سازی مطلوب ترافیک، ارتقاء آرامش و آسایش مردم ، دانش آموزان و اقشار مختلف مردم از اهداف این طرح بیان کرد .

این مقام انتظامی با تاکید بر اینکه طرح انتظام بخشی پلیس با هماهنگی دستگاه قضا انجام می‌پذیرد، تصریح کرد: طرح انتظام‌بخشی پلیس با حضور حداکثری کارکنان، واحدهای‌گشتی پلیس راهنمایی و رانندگی، گشت‌های انتظامی اجرا تا امنیت و آرامش را برای شهروندان ارتقاء دهیم .

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با تاکید بر رعایت قوانین و مقررات گفت: محور اقدمات پلیس همیشه بر اساس احترام ، انضباط و اقتدار است و کسانی که قوانین و مقررات را رعایت نکنند پلیس برابر قانون و با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

طرح انتظام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر