کد خبر: 735136 A

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب زنجان تاکید کرد:

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: همه ساله سنت خانه تکانی در ایام پایانی سال انجام پذیرفته و اعضای خانواده به ویژه بانوان به نظافت و شستشوی منازل خود می پردازند.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: خانه تکانی سنتی است که برگرفته از تازگی و نو شدن است اما لازم است تا در مصرف آب در این ایام نیز صرفه جویی شود.

وی تاکید کرد: بانوان علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب کارهای خانه تکانی را به روزهای پایانی سال موکول نکنند تا به دلیل اوج مصرف آب قطعی و با افت فشار آب نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت آبفای استان زنجان افزود: امسال سنت نیکو و پسندیده خانه تکانی با برگزاری کمپین مدیریت مصرف آب تحت عنوان "در خانه تکانی هایمان مراقب آب باشیم" با مشارکت و همراهی بانوان غیور زنجانی برگزار می شود.

جزء قاسمی گفت: با توجه به افزایش مصرف آب در ایام خانه تکانی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با هدف توزیع روزهای خانه تکانی و بهینه سازی مصرف از مشارکت سازمان های مردم نهاد و بانوان در این زمینه استفاده کرده و از کمبود و یا افت فشار آب به این وسیله جلوگیری می کند.

وی از بانوان استان زنجان دعوت کرد تا همچون سال های گذشته با همکاری و تعامل خود ، شرکت آب و فاضلاب را در ارائه مستمر خدمات یاری نموده و امسال نیز در کمپین خانه تکانی حضور فعالی داشته باشند.

شرکت آب و فاضلاب استان زنجان صرفه جویی در آب شرب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر