کد خبر: 731802 A

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان زنجان گفت: راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برای استقبال از مسافران نوروزی تهمیدات لازم را اندیشیده و خدمات رسانی می کند.

به گزارش ایلنا از زنجان، عبدالحسین علی اکبری از انجام اقدامات لازم در بخش راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای استقبال از مسافران نوروزی خبرداد و گفت: 853 دستگاه ناوگان مسافربری استان و30 راهدارخانه به همراه اکیپ‌های راهداری در ایام سفرهای نوروزی  به  شهروندان  خدمت رسانی خواهند کرد.

وی با اشاره به تمهیدات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان برای سفرهای نوروزی، تصریح کرد: رفع و رجوع مسائل حمل و نقل مسافری و باری استان، کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز در ایام تعطیلات،شستشوی علائم از جمله اقدامات انجام شده است.

این مسئول از تعطیلی کارگاه‌های جاده‌ای از ۲۵ اسفند سال‌جاری  تا 20 فروردین سال آینده خبرداد و گفت: ایمن سازی محل کارگاه پروژه های راهداری و راه سازی، لکه گیری محورها، آشکارسازی نقاط پر حادثه و پر ترافیک از دیگر اقدامات در این زمینه محسوب می شود.

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان زنجان بیان داشت: تعمیرات و جمع آوری گاردریل‌های آسیب دیده در محورهای مواصلاتی خط کشی موارد ضروری و حضور به‌موقع گشت‌های راهداری بطور مستمر در محورها همچنین هماهنگی و همکاری با سایر سازمان های امداد رسان به ویژه مدیریت بحران، هلال احمر ، فرماندهی پلیس راه و مرکز فوریت های پزشکی(اورژانس) در دستور کار این اداره کل قراردارد.

علی اکبری با بیان اینکه نظارت بر مدیران فنی شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل از تهمیدات این اداره کل است، افزود: دقت نظر بیشتر هنگام بررسی و ارائه تأییدیه سلامت فنی وسایل نقلیه مسافربری قبل از اعزام به سفر از دیگر اقدامات پیش بینی شده محسوب می شود.

وی افزود: همچنین نظارت بر فعالیت مجتمع‌های خدماتی رفاهی با تأکید بر رعایت مسائل بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش و نمازخانه‌ها بسیار مورد توجه این اداره کل است.

راهداری استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر