کد خبر: 719781 A

رئیس کل دادگستری استان تأکید کرد:

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: با تشویق و ترغیب مالکان بافت‌های فرسوده برای مقاوم سازی و با ارائه تسهیلات کم بهره، حافظ جان انسان‌ها باشید.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، در دیدار با مدیر شعب بانک مسکن استان که در دفتر دادگستری استان برگزار شد، ضمن تقدیر از اقدامات انجام شده در حوزه مسکن خصوصا مسکن مهر در استان گفت: رفع نیازمندی انسان‌ها که اشرف مخلوقات هستند از جمله نیاز مردم به مسکن به عنوان سرپناه توسط بانک مسکن بسیار ارزشمند و اجر و پاداش فراوانی دارد.

وی افزود: با رونق گرفتن بازار مسکن اقتصاد کشور نیز بهبود خواهد یافت، چرا که با این اقدام و فعال کردن اصناف مرتبط در مسکن زمینه اشتغالزایی و تولید فراهم خواهد شد.

رئیس شورای قضایی استان اظهار کرد: بانک مسکن به عنوان تنظیم کننده امورات مسکن مردم بایستی در جهت توزیع عادلانه ثروت برای همه اقشار و خانه دار شدن خانواده‌ها خصوصا قشر ضعیف جامعه تلاش کند و این ثروت صرفا در اختیار افراد خاص قرار نگیرد .

این مقام عالی قضایی توجه به بافت های فرسوده و ارائه تسهیلات از قبیل مقاوم سازی و بهسازی این اماکن را امری ضروری برشمرد و افزود: با تشویق و ترغیب مالکان بافت‌های فرسوده برای مقاوم‌سازی و با ارائه تسهیلات کم بهره،حافظ جان انسان‌ها باشید که امیدواریم در این بخش نیز اقدامات خوبی انجام شود .

در این دیدار مدیر شعب بانک مسکن درگزارشی از اقدامات مجموعه خود گفت: استان زنجان در بحث ارائه تسهیلات بانکی برای ساخت مسکن مهر در کشور جزء استان های برتر و موفق بوده است.

دادگستری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر