کد خبر: 715281 A

معاون اداره راهداری زنجان خبر داد؛

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با توصیه به مسافران برای پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای استان گفت: استفاده از زنجیر چرخ برای تردد در محور زنجان- قزوین اجباری است.

به گزارش ایلنا از زنجان، جواد یوسفی، امروز در پی بارش برف در محورهای موصلاتی استان با اشاره به وجود بارش در سطح استان اظهار کرد: اغلب محورهای استان از صبح امروز بارش برف داشته است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با تاکید بر استفاده و همراه داشتن تجهیزات ایمنی برای تردد در محورهای استان گفت: استفاده از زنجیر چرخ در محورهای منتهی به شهرستان طارم و همچنین آزادراه زنجان- قزوین اجباری و خودروهای عازم در این محور به لحاظ همراه داشتن تجهیزات ایمنی کنترل می‌شوند.

وی به پیش‌بینی سازمان هواشناسی برای ادامه بارش‌ها گفت: رانندگان از سفر در مناطق کوهستانی به دلیل وقوع کولاک پرهیز کنند.

یوسفی با اشاره به اینکه از زمان آغاز بارش‌ها  عوامل راهداری در محورها حضور یافته و اقدامات ایمن‌ساز شامل برف‌روبی و نمک‌پاشی را انجام می‌دهند، تصریح کرد: دلیل وجود برف در برخی از محورها بالا بودن حجم  بارش‌ها است.

معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با توصیه به مسافرانی که قصد تردد در محورهای استان به ویژه محورهای روستایی را دارند برای کسب وضعیت جوی اطلاعات مربوط به مسیر و مقصد سفر خود گفت: کسب این اطلاعات در محورهای روستایی از توصیه‌های مؤکد کارشناسان است.

راهداری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر