کد خبر: 709843 A

همزمان با ایام دهه فجر در زنجان صورت می‌گیرد؛

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از افتتاح و بهره برداری بیش از ۹۵ پروژه کشاورزی با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد ریال همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام سید مجتبی‌حسینی با بیان اینکه برنامه‌های کارگروه روستایی و عشایری استان زنجان با به صدا درآوردن زنگ انقلاب در مدارس روستاها و عشایر آغاز خواهد شد، تصریح کرد: برگزاری جشن های متعدد، مسابقات قرآنی، فرهنگی و ورزشی، نمایشگاه ها و جشنواره های مرتبط با تولید محصولات سالم و ارگانیک در سطح روستاها و مناطق عشایری استان از دیگر برنامه های در دستور کار به شمار می رود.

وی خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه‌فجر همچنین برنامه‌های مختلفی از جمله افتتاح پروژه‌های شاخص در زیربخش‌های مختلف کشاورزی، انتخاب و معرفی ۴۰ روستای نمونه به عنوان الگوی جامعه تولید کننده و پیشرو، شناسایی افراد شاخص و نخبه در زمینه‌های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی برای معرفی به ستاد دهه فجر و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ارایه خدمات پزشکی و دامپزشکی رایگان، معرفی ۴۰ شهید روستایی و عشایری و دیدار با خانوادهای معظم شهدا و ایثارگر در روستاها و جوامع عشایری استان به اجرا گذاشته می شود.

حجت الاسلام حسینی با بیان اینکه در شب ۲۲ بهمن بانگ الله اکبر در روستاها و مناطق عشایری استان زنجان طنین انداز خواهد شد، معرفی چهره های موثر در انقلاب از میان جامعه روستایی و عشایری استان را از دیگر برنامه ها برشمرد و افزود: تلاش بر این است تا در تمام برنامه ها جوانان و نوجوانان حضور و مشارکت فعال داشته باشند.

وی تاکید کرد: وضعیت فعلی روستاها خدمات مختلف ارایه شده قابل مقایسه با دوران قبل از انقلاب نیست و ضروری است این موضوع در ایام الله دهه فجر به خوبی اطلاع رسانی شود.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان نیز در این جلسه از افتتاح و بهره برداری بیش از ۹۵ پروژه کشاورزی با اعتبار بالغ بر یک هزار میلیارد ریال همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر خبر داد و لزوم مردمی کردن برنامه ها و مستندسازی فعالیت ها با استفاده از ظرفیت رسانه ملی را مورد تاکید قرار داد.

گفتنی است، نماینده صدا و سیمای مرکز زنجان در این جلسه بر مشارکت حداکثری برای پوشش برنامه های کارگروه روستایی و عشایری استان اعلام آمادگی کرد.

در این جلسه هرکدام از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی عناوین برنامه های مورد اجرای خود در ایام الله دهه مبارک فجر را تشریح کرد.

جهاد کشاورزی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر