کد خبر: 707686 A

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری زنجان خبرداد:

رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری زنجان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این سازمان، گفت: نخستین تاکسی موتوری کشور برای اولین بار در زنجان رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا ، سید اسماعیل موسوی در آئین رونمایی از اتوبوس ویژه معلولین، گردشگری و رونمایی از ۱۵ دستگاه اتوبوس بازسازی شده، با بیان اینکه اقدامات زیادی با تلاش پرسنل این سازمان برای بازسازی و ارائه اتوبوس‌های ویژه صورت گرفته است، اظهار کرد: اقدامات جدید زیادی در این سازمان پیگیری و  منتج به نتیجه شده که شاهد رونمایی آن هستیم.

وی از راه انداری وانت بار اینترنتی و بی سیم برای اولین بار در زنجان خبر دادو افزود: این وانت بارها در آینده نزدیک در زنجان آغاز به کار خواهند کرد و خدمات این حوزه به مردم به صورت الکترونیک صورت می گیرد.

رئیس سازمان حمل و نقل، بار و مسافر شهرداری زنجان از برنامه ریزی برای ایجاد هایپر مارکت در شهر زنجان گفت و تاکید کرد: با دو برند بزرگ برای ایجاد هایپر مارکت به توافق رسیدیم. ۷۵ میلیارد تومان برای راه اندازی این هایپر مارکت ها سرمایه گذاری می شود.

وی با بیان اینکه اتوبوس ویژه معلولین در خطوط مورد نیاز آغاز به کار خواهد کرد، یادآور شد: خطوطی که معلولین در آن تردد دارند توسط بهزیستی استعلام شده و این اتوبوس ویژه معلولین در این مسیر برای تمام معلولین شهر زنجان ارائه خدمات خواهد کرد.

موسوی نوسازی اتوبوس های صورت گرفته را یکی از اقدامات مهم برشمرد و گفت: خرید اتوبوس هزینه زیادی دارد، با یک برنامه ریزی مناسب نسبت به بازسازی اتوبوس های فعلی اقدام و کیفیت آن ها را ارتقاء دادیم.

شهرداری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر