کد خبر: 707205 A

در جلسه شورای اداری خرمدره عنوان شد؛

استاندار زنجان با بیان اینکه از مجموع تمامی پروژه‌های در دست اجرای استان زنجان، ۳۹ پروژه در استان باید به‌ طور ویژه مورد توجه قرار گیرد، گفت: از این ۳۹ پروژه تعیین شده، ۲۷ مورد با بودجه ملی و ۱۲ پروژه از طریق بودجه استانی قابل اجراست.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری زنجان؛ فتح‌الله حقیقی در جلسه شورای اداری شهرستان خرم‌دره ، با اشاره به اینکه پنج پروژه مهم از 39 پروژه تعیین شده، در حوزه راهداری و حمل‌ونقل استان زنجان پیگیری و اجرا می‌شود، گفت: با تکمیل و اجرای این پروژه‌ها، علاوه بر بهبود راه‌های مواصلاتی شهرستان‌های استان زنجان، مسیرهای ارتباطی استان با سایر استان‌های همجوار نیز اجرایی خواهد شد.

استاندار زنجان خاطر نشان کرد : بخش دیگری از پروژه‌های استان نیز قابل واگذاری است که دو مورد از آنها در خرم‌دره احصا شده و مراحل واگذاری تمامی پروژه‌ها در دست اجرا است.

حقیقی، همچنین ضمن تاکید بر ضرورت تسریع در تعیین تکلیف مدیرانی که به‌ صورت سرپرست در ادارات شهرستان خرم‌دره مشغول فعالیت هستند، افزود: فرماندار این شهرستان می‌بایست حداکثر ظرف مدت دو ماه در پیگیری استقرار مدیران غیربومی و تعیین تکلیف وضعیت سرپرستان ادارات شهرستان اقدام کرده و اسامی مدیرانی که بیش از 10 سال در پست‌های مدیریتی خود باقی مانده‌اند اعلام کند تا با اولویت از جوانان تازه نفس و مدیران بومی شهرستان در پست های مدیریتی استفاده شود.

وی در ادامه سخنان خود با بیان اینکه، شاید میزان جمعیت این شهرستان اندک باشد ولی خرم‌دره ویژگی‌های ممتاز و ظرفیت‌های بالای صنعتی و کشاورزی دارد که باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: خرم دره مهد دلاوران است و با وجود 118 شهید، 317 جانباز و 27 آزاده سرفراز نشان داده که مردم این دیار در ایثارگری هم پیشرو بوده‌اند.

استاندار زنجان به بالا بودن آمار مشارکت مردم شهرستان خرم‌دره در فعالیت‌های سیاسی و اجتماعی نظیر انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: شهرستان خرم‌دره علاوه بر برخورداری از ظرفیت‌های عظیم گردشگری و صنعتی، مردمانی صلح جو، متمدن، مشارکت‌جو، عاقل و شریف دارد که مهم‌ترین سرمایه و نعمت این شهرستان به شمار می‌آیند.

حقیقی ادامه داد: بزرگنمایی مشکلات موجب یاس و ناامیدی مردم و برهم‌زدن آرامش درونی جامعه می‌شود لذا دشمن درصدد کم‌جلوه‌دادن دستاوردها و بزرگنمایی کاستی‌ها بویژه در حوزه‌های اقتصادی و اجتماعی است لذا باید با هوشیاری مراقبت کنیم.

مقام عالی اجرایی استان تصریح کرد: در آستانه دهه فجر امسال باید با تهیه برنامه‌ها و کلیپ‌هایی به بیان توفیقات نظام جمهوری اسلامی طی چهل ساله اخیر بپردازیم و دستاوردهای کشور در حوزه های مختلف را به جوانان بازگو کنیم و نشان دهیم که ایرانیان با حفظ انقلاب و هویت دینی خود، هرگز سرسپرده بیگانگان نبوده و تنها با نسخه شفابخش اسلام در دنیا رشد کرده و سربلند شده است.

 

 

استانداری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر