کد خبر: 706775 A

حقیقی تاکید کرد:

استاندار زنجان ایجاد اعتماد، رضایت و افزایش مشارکت در بین مردم را لازمه آرام سازی جامعه خواند و گفت: مدیری که از انتقاد فرار کند جوهره مدیریت ندارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی شب گذشته در نشست صمیمی با احزاب استان زنجان بر ضرورت برگزاری جلسات احزاب تاکید کرد و گفت: امروز نباید به دنبال مقصر گشت بلکه انتظار می‌رود به جای حرف زدن، عمل کنیم.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه کسی که از انتقاد فرار کند جوهره مدیریت ندارد، گفت: همه ما بایستی فضای جامعه را آرام کنیم.

مقام عالی استان با تاکید بر اینکه یا قولی به مردم ندهیم و اگر قولی دادیم به آن عمل کنیم، گفت: تمام سخنان ما توسط بیگانگان رصد می شود.

وی با یادآوری حوادث دی ماه سال گذشته و اینکه نباید اجازه داد دشمن از مسائل داخلی کشور سوء استفاده کند، گفت: دشمن تلاش می‌کند تا فرصت ها را کاهش و تهدیدها بر علیه کشور را افزایش دهد.

حقیقی بر ضرورت مقابله با شیطنت های دشمنان در کشور تاکید کرد و گفت: برای آرام سازی جامعه بایستی اعتماد، رضایت و مشارکت را افزایش داد.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه نیازمند مدیرانی هستم که به نظام اعتقاد کامل داشته باشند و شبانه روز برای نظام تلاش کنند، گفت: کشور در مراحل حساسی به سر می برد و اگر مدیری توانایی ندارد می تواند جای خود را به مدیران تواناتر بدهد.

وی با اشاره به اینکه مدیران باید به دنبال حل مشکلات باشند و بتوانند مردم را راضی نگه دارند، گفت: باید به قول هایی که به مردم می دهیم عمل کنیم.

مقام عالی استان به فعالیت 335 سازمان مردم نهاد در استان اشاره کرد و افزود: باید بتوان از توان این سازمان ها در تولید فکر استفاده کرد.

حقیقی با اشاره به ظرفیت های بالقوه استان در حوزه های مختلف اشاره کرد و گفت: حمایت از احزاب در چارچوب قانون به امنیت جامعه کمک می کند.

استاندار زنجان با اشاره به اینکه مدیران نباید از رسانه ها فراری باشند، گفت: رسانه ها هم بایستی حفظ آرامش استان را در اولویت خود قرار دهند.

به گفته حقیقی، تکریم به معنای حفظ شان مردم و جوانان است و در بین مردم حضور خواهیم داشت و انتظار داریم مدیران هم به سراغ مردم بروند.

وی با اشاره به اینکه گزارش از پروژه های استان به مردم ارائه خواهد شد، گفت: در حوزه خطوط ریلی و فرودگاه هم تصمیماتی اتخاذ خواهد شد.

استاندار زنجان از انتصاب معاون سیاسی استانداری به وزارت کشور در هفته آینده خبر داد و گفت: از ظرفیت تمام زنجانی‌ها در داخل و خارج کشور استفاده خواهم کرد.

حقیقی بررسی موضوعات استان در حوزه آی تی، سرانه آب مصرفی در بخش کشاورزی را از دیگر برنامه های خود عنوان کرد و گفت: جلسات هم اندیشی با احزاب به صورت ماهانه تشکیل خواهد شد.

استانداری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر