کد خبر: 700953 A

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: سامانه پرداخت غیر حضوری قبوض آب 1522 از طریق تماس تلفنی در شهرهای استان زنجان راه اندازی شد.

به گزارش خبرنگا رایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: در این سامانه شهروندان می توانند جهت سهولت در پرداخت قبوض آب خود با سامانه تلفنی 1522 تماس گرفته و با وارد کردن شماره کد پرداخت قبض آب از طریق شماره کارت بانکی خود اقدام کنند.

وی افزود: این سامانه با هدف تحقق خدمات دولت الکترونیک و افزایش خدمات به مشترکین شرکت آب و فاضلاب انجام می شود که شهروندان می توانند با استفاده از سامانه پرداخت غیر حضوری 1522 با صرف کمترین زمان و بدون هزینه و اتلاف وقت نسبت به پرداخت قبوض آب خود اقدام کنند.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: با اقدامات انجام شده در معاونت مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیش از 80 درصد قبوض آب به صورت غیر حضوری پرداخت می شود.

جزء قاسمی گفت: دفاتر پیشخوان خدمات دولت برای پرداخت غیر حضوری هر قبض آب مبلغی به عنوان کارمزد دریافت می کنند که با پرداخت غیر حضوری از طریق سامانه تلفنی 1522 ، مشترکین مجبور به پرداخت کارمزد قبوض آب نخواهند بود.

این مسئول تاکید کرد: شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از تمامی ظرفیت های فن آورانه و روزآمد برای پرداخت آسان قبوض آب استفاده می کند تا مشترکین در کمترین زمان ممکن و بدون پرداخت وجه بتوانند امکان پرداخت قبوض آب و سایر خدمات را در بستر اینترنت و ابزار ارتباطی دیگر بدست آورند.

آب و فاضلاب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر