کد خبر: 697597 A

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد ؛

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده و اقدامات معاونت بهره‌برداری این شرکت تعداد حوادث و اتفاقات آب در آبان ماه سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 35 درصد کاهش داشته است.

به گزارش ایلنا از زنجان، علیرضا جزء قاسمی تعداد حوادث و اتفاقات حوزه آب در ماه گذشته را 266 مورد اعلام کرد و افزود: این آمار در مدت زمان مشابه نسبت به سال گذشته 408 مورد بوده است.

وی با اشاره به اینکه طبق نقشه راه ترسیم شده برای کاهش حوادث آب در شرکت آب و فاضلاب استان زنجان روند کاهشی وقوع حوادث آب در شهرهای استان زنجان حاکم شده است، گفت: امسال میزان حوادث آب در شهریور ماه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته 5 درصد کاهش و در مهرماه نیز 8 درصد کاهش را نشان می‌دهد.

جزء قاسمی گفت: امسال در 8 ماهه سال جاری کل حوادث و اتفاقات آب در 21 شهر تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب استان زنجان بیش از 7 هزار مورد بوده است که نسبت به سال گذشته 4/4 درصد کاهش داشته است.

وی بیشترین حوادث و اتفاقات آب را مربوط به فصل گرم سال در تابستان اعلام کرده و گفت: در تابستان سال جاری بیشترین حوادث آب شهرهای استان مربوط به مرداد ماه بوده است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: بیشترین میزان اتفاقات و حوادث آب شهرهای استان زنجان به ترتیب در حوزه انشعابات ، شبکه توزیع و خط انتقال اتفاق می افتد.

وی افزود: حوادث فاضلاب نیز در شهرهایی که تحت پوشش خدمات فاضلاب قرار دارند مربوط به شهرهای زنجان ، ابهر و ماهنشان می باشد که بیشترین حوادث فاضلاب نیز مربوط به شهر زنجان می باشد.

استان زنجان پوشش شرکت آب و فاضلاب دادگستری برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر