کد خبر: 695753 A

با رویکرد کارآفرینی صورت گرفت؛

رئیس اتاق بازرگانی زنجان خبر از راه‌اندازی مرکز راهبری کسب و کار در اتاق بازرگانی زنجان با رویکرد کارآفرینی داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، غلامحسین جمیلی رئیس اتاق بازرگانی زنجان  در جلسه مشترک جوانان کار آفرین و مسئولان کانون کار آفرینی استان با تبریک هفته کارآفرینی و ضرورت توجه به این مقوله مهم، اظهار داشت: اتاق بازرگانی در راستای ظرفیت مهم کارآفرینی، اقدام به راه‌اندازی مرکز راهبری کسب و کار کرده است.

جمیلی، اشاره‌ای به راه‌اندازی انجمن جوانان کارآفرین در اتاق بازرگانی زنجان داشت و افزود: این انجمن و کانون کارآفرینان استان می‌توانند در مرکز راهبری کسب و کار اتاق نقش موثر و مهمی را ایفا کنند.

نایب رئیس کمیسیون جوانان ،کارآفرینی و دانش بنیان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران با تاکید بر لزوم بها دادن و اعتماد به جوانان، ابراز کرد: انجمن جوانان کارآفرین اتاق، ویژه جوانانی است که کارآفرینی را به عنوان یک ویژگی با خود به همراه دارند.

جمیلی در ادامه با اشاره به ظرفیت‌های بسیار خوب کانون کارآفرینان استان، خاطرنشان کرد: این کانون طی مدت فعالیت‌اش، نقش پررنگ خود در رویدادهای استانی را دنبال کرده و چشم‌انداز خوبی برای آینده آن متصور است.

 همکاری دانشگاه‌ها با کانون کارآفرینی زنجان

در ادامه این جلسه صمد یوسفی رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان با اشاره به روند حرکتی و برنامه‌های کانون در بخش‌های مختلف، اظهار کرد: کانون در بخش آموزشی با برگزاری دوره‌ها و سمینارها و برگزاری نشست‌هایی با کارآفرینان برتر کشوری، به دنبال فراهم کردن بستری برای توسعه کارآفرینی استان است.

وی با بیان اینکه حضور کارآفرینان برتر کشور در استان تا پایان سال برنامه‌ریزی شده است، ابراز کرد: ارتباط کانون با دانشگاه‌های استان با توجه به نقش مهم این مراکر آموزشی، از یک روند افزایش برخوردار شده است.

رئیس کانون کارآفرینان استان زنجان ادامه داد: اساتید دانشگاهی آمادگی خود را برای همکاری و آموزش در بخش‌ها و رشته‌های مختلف اعلام کرده‌اند که رخداد بسیار مهمی است.

اتاق بازرگانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر