کد خبر: 694645 A

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران زنجان خبر داد:

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان زنجان از اجرای طرح« 2در یک »در بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، حسن خانمحمدی، مدیر شعب استان زنجان از اجرای طرح" ۲ در یک" در بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد و گفت: طرح"۲ وام در یک حساب" از جمله طرح هایی است که مشتریان محترم این بانک می توانند در قالب آن بصورت آنی و بدون ضامن اقدام به دریافت ۲ وام قرض الحسنه با یک حساب با کارمزد ۱ و ۲ درصد کنند.

مدیر شعب استان زنجان، در خصوص جزئیات این طرح افزود: در این طرح مشتریان با افتتاح سپرده قرض الحسنه ویژه " ۲ در یک" از تسهیلات مرحله اول و دوم طرح طبق شرایط زیر بهره مند می گردند:

نوع حساب:سپرده قرض الحسنه ویژه طرح ۲ در یک

تسهیلات مرحله اول: پرداخت تسهیلات تا مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال

نرخ کارمزد: ۱ درصد تا ۸۰ درصد ضریب تسهیلات و ۲ درصد از ۸۰ درصد تا ۹۰ درصد ضریب تسهیلات

تسهیلات مرحله دوم: پرداخت تسهیلات، طبق سیاست اعتباری و سقف فردی تسهیلات بانک

نرخ کارمزد: ۴ درصد

به طوری که پس از پایان دوره بازپرداخت تسهیلات مرحله اول متقاضیان می‌توانند حسب نیاز خود از تسهیلات مرحله دوم به میزان میانگین باقی مانده سپرده "۲ در یک" و اقساط پرداختی، مطابق سیاست اعتباری و سقف فردی تسهیلات بانک بهره مند شوند.

خانمحمدی همچنین در خصوص نحوه اجرای طرح نیز گفت:  تسهیلات مرحله اول طرح مذکور بدون نیاز به ضامن بوده و دوره بازپرداخت حداکثر ۴۸ ماهه است و پس از افتتاح سپرده ۲ در یک و واریز وجه به سپرده، قابل پرداخت خواهد بود.

وی در خصوص تسهیلات مرحله دوم طرح ۲ در یک افزود: مشتری می‌تواند پس از تسویه کامل تسهیلات مرحله اول نسبت به درخواست تسهیلات مرحله دوم، طبق سیاست اعتباری و سقف فردی تسهیلات بانک اقدام کنند.

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران، در پایان اضافه کرد: نرخ کارمزد برای تسهیلات مرحله دوم طرح فوق ۴ درصد از محل منابع بانک بوده و تشکیل پرونده تسهیلاتی و اخذ تضامین و وثایق این مرحله از طرح طبق روال جاری بانک خواهد بود.

قرض الحسنه وام بانک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر