کد خبر: 694482 A

استاندار زنجان :

استاندار زنجان با اشاره به نیاز امروز جامعه به مدیران چابک و انقلابی گفت: آماده سازی بستر سرمایه گذاری داخلی و خارجی، ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه و توجه به امرگردشگری از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فتح الله حقیقی امروز(30 آبان) در جلسه شورای اداری استان زنجان، گفت: این استان از ظرفیت کافی و لازم برای توسعه برخوردار است.

حقیقی، با اشاره به اینکه مقابله با تحریم‌های دشمنان از طریق اقتصاد مقاومتی یکی از اقدامات پیشروی مسئولان است، گفت: لازم است تا تیم اقتصادی منسجمی داشت، ازاین رو مدیرانی که چنین ویژگی‌هایی دارند در عمل و همراهی با من دچاز مشکل نخواهند شد.

وی، در ادامه با به نیاز امروز جامعه به مدیران چابک و انقلابی افزود : یکی از اهرم‌های کمک کننده بودجه است که لازم است مدیران تمام تلاش خود برای جذب بودجه را به کار گیرند.

حقیقی، با تاکید بر پیگیری مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان زنجان گفت: تعیین تکلیف معادن، آماده سازی بستر سرمایه گذاری داخلی و خارجی، ارتقای ارتباط صنعت و دانشگاه و توجه به امرگردشگری از مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

استاندار زنجان موقعیت گردشگری استان زنجان را بی نظیر خواند و گفت: متاسفانه حلقه‌های گردشگری استان به یکدیگر متصل نیست.

وی در پایان به شناسایی و اولویت ‌بندی پروژه های عمرانی در استان تاکید کرد و افزود: تا جایی که در توان است این پروژه‌ها به بخش خصوصی واگذار شود.

استان زنجان جامعه سرمایه گذاری صنعت گردشگری استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر