کد خبر: 691989 A

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان:

مدیرعامل شرکت شهرک‌های‌صنعتی استان زنجان گفت: زیرساخت‌های فاز توسعه شهرک صنعتی خرمدره تکمیل و پس از آن به شرکت خدماتی شهرک تحویل خواهد شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از زنجان، ایرج احمدی در جلسه کمیته رسیدگی به مشکلات شهرک صنعتی خرمدره گفت: خوشبختانه شهرک صنعتی خرمدره یکی از شهرک‌های فعال استان زنجان است که در بحث اداره امور توسط شرکت خدماتی نیز هیچگونه حاشیه و موردی ندارد.

وی به پیگیری تملک 5/2 هکتار زمین در ورودی این شهرک اشاره و تصریح کرد: استعلام ها در این زمینه صورت گرفته و با جدیت پیگیری می شود.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه شهرک صنعتی خرمدره در بحث ایمنی و بهداشت جزو شهرک‌های مطلوب به شمار می رود؛ تصریح کرد: نرخ حادثه در این شهرک زیر یک درصد است و خوشبختانه در چند سال گذشته اتفاق ناگواری در این شهرک رخ نداده است. البته شرکت خدماتی این شهرک همکاری تنگاتنگی با شرکت شهرک‌های صنعتی داشته و آگاهی رسانی در این زمینه را به خوبی انجام داده است.

احمدی با اشاره به اینکه از 21 واحد فعال در این شهرک، 18 واحد به شبکه جمع آوری و تصفیه خانه متصل شده‌اند گفت: خروجی تصفیه خانه با توجه به اتصال اکثر واحدها مطلوب است و از این جهت برای آبیاری فضای سبز شهرک از پساب تصفیه خانه استفاده می شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان زنجان به ایجاد 7 هکتار فضای سبز در این شهرک اشاره و تصریح کرد: در راستای استفاده بهینه از منابع آب و صرفه جویی در این زمینه، سال گذشته و امسال افزون بر 8.5 کیلومتر آبیاری قطره‌ای در این شهرک ایجاد شده که نسبت به سال‌های پیش از آن 3 برابر شده است.

احمدی در پایان تصریح کرد: با توجه به درخواست های فراوان برای ایجاد سایت کارگاهی در شهرک صنعتی خرمدره، هم اکنون زمین هایی جهت ایجاد واحدهای کارگاهی در فاز توسعه این شهرک پیش بینی شده و آماده واگذاری به متقاضیان است.

گفتنی است کمیته رسیدگی به مشکلات شهرک صنعتی خرمدره با حضور مدیرعامل و معاونان شرکت شهرک‌های صنعتی، مدیر روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و با استقبال پرشور مدیران واحدهای صنعتی مستقر در شهرک صنعتی خرمدره برگزار شد و بعد از این نشست از 2 واحد صنعتی نیز بازدید بعمل آمد.

شرکت شهرکهای صنعتی استان زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر