کد خبر: 691684 A

رئیس اداره راهداری شهرستان زنجان خبرداد:

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان زنجان گفت: انجام عملیات بتن ریزی غیرمسلح الیافی با حجم بیش از ۱۰۰۰ متر مکعب و اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان درعوارضی زنجان – تبریز در حال انجام است .

به گزارش ایلنا از زنجان، فتح الله پرویزی امروز چهارشنبه با اعلام این خبر، گفت: طرح بهسازی و روکش آسفالت آزاد راه زنجان – تبریز در راستای افزایش ضریب ایمنی و تسهیل ترافیک سفرهای برون شهری و همچنین صیانت از محورهای جاده ای استان، اجرا می شود.

وی تصریح کرد: این طرح به طول 300 متر و به عرض 50 متر در محل گیت های اخذ عوارض در دو باند لاین شمالی و جنوبی و به منظور جلوگیری از موج شدگی و شیار افتادگی آسفالت عوارضی و با زیرسازی از نوع بتن غیرمسلح و باروکش آسفالت درحال انجام است .

رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان زنجان خاطرنشان ساخت : در این عملیات 3000 مترمکعب بتن ریزی و 500 تن آسفالت استفاده خواهد شد .

پرویزی با اشاره به اینکه این پروژه در 10 گیت هر کدام به طول 5 متر انجام می‌شود، گفت: بتن الیافی در حقیقت نوعی کامپوزیت است که با بکارگیری الیاف تقویت کننده داخل مخلوط بتن، مقاومت فشاری بتن و کششی آن، فوق العاده افزایش می یابد و از ترک خوردگی بتن جلوگیری می کند.

راهداری و حمل و نقل جاده ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر