کد خبر: 688230 A

رئیس کل دادگستری استان زنجان تاکید کرد؛

رئیس کل دادگستری استان زنجان گفت: فعالیت کارخانجات استان بایستی بر اساس میزان نیاز و ظرفیت در مدار تولید باشد.

به گزارش ایلنا از زنجان،حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی،در دیدار با مدیر‌کل تامین اجتماعی استان اظهار کرد:‌بایستی تصمیمات موثری در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به قشر ضعیف جامعه اتخاذ شود و همه تلاش‌ها در راستای بهبود وضعیت رفاهی این قشر از جامعه بکار گرفته‌شود.

رئیس کل دادگستری استان زنجان تصریح کرد: در راستای ارائه خدمات مطلوب و سریع به مراجعان شایسته است به نحو مطلوبی بوروکراسی‌های زاید اداری را حذف کنیم تا مراجعان برای دریافت خدمات مورد نظر درگیر روند طولانی دریافت خدمات نشوند که در غیر این‌صورت نارضایتی بین مردم افزایش خواهد یافت.

وی همچنین ارائه خدمات در سازمان تامین اجتماعی استان زنجان به مردم را مطلوب توصیف کرد و گفت: در مجموع بیمارستانها و درمانگاههای خوبی در سطح استان برای ارائه خدمات به مردم استان وجود دارد که بایستی همه تلاش خود را برای بهبود وضعیت موجود و ارتقای آن بکار ببندیم بطوریکه مراجعین به این مراکز که اکثرا قشر ضعیف جامعه هستند بتوانند بدون هیچ دغدغه‌ای خدمات مطلوب‌شان را دریافت کنند.

این مقام عالی قضایی استان زنجان با بیان اینکه افزایش خدمات درمانی و رفاهی برای بازنشسته‌ها امری ضروری است، خاطر نشان کرد: بیشتر افراد بعد از 30 سال خدمت که بازنشسته می‌شوند برخی هزینه‌ها از جمله هزینه‌های درمانی دامن گیرشان می‌شود که با توجه به پایین بودن حقوق بازنشستگی  توانایی پرداخت این نوع هزینه‌ها را ندارند که تأمین اجتماعی می‌تواند در این زمینه گام‌های موثری بردارد.

در ابتدای این دیدار مسعود علیاری، مدیر کل تامین اجتماعی گزارشی از اهم اقدامات و فعالیت‌های تأمین اجتماعی استان زنجان را ارائه کرد.

سازمان تامین اجتماعی دادگستری زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر