کد خبر: 669283 A

مسئول اسکان حسینیه اعظم زنجان خبرداد:

مسئول اسکان حسینیه اعظم زنجان از اسکان ۲۵۰ زائر تا روز پنجم محرم در این حسینه خبر داد و گفت: پذیرش زائران از ۲۲ شهریور آغاز شده است.

علی موسوی مسئول اسکان حسینیه اعظم زنجان، در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در زنجان، با اشاره به استقبال میهمانان و حضور در زنجان اظهار کرد: طبق پیش‌بینی قرار بود ستاد اسکان فعالیت خود را از 26 شهریور ماه مصادف با هفتم محرم آغاز کند که با توجه به استقبال زائران و عزاداران اباعبدالله الحسین (ع) پذیرش مسافران از 22 شهریور آغاز شده است.

مسئول اسکان حسینیه اعظم زنجان از همکاری همشهریان زنجانی در اسکان زائران حسینی خبرداد و افزود: در مجموع تعداد11 منزل مسکونی توسط همشهریان در اختیار مسافران قرار داده شده و بخشی از این خانواده‌ها مسئولیت تامین غذای روزانه عزاداران را نیز بر عهده گرفته‌اند.

وی با اشاره به برگزاری جلسه توجیهی ستاد اسکان، تصریح کرد: در این جلسه علاوه بر اینکه از این همشهریان توسط رئیس هیأت امنای حسینیه اعظم تقدیر و تشکر شد، نکات لازم در خصوص نحوه اسکان مسافران مطرح شد.

موسوی تعداد خادمین افتخاری ستاد اسکان را در مجموع 100 نفر اعلام کرد و ادامه داد: با توجه به پراکندگی ستاد اسکان در سطح شهر، جلسه توجیهی خادمین و مسئولان اسکان حسینیه اعظم به منظور تبیین و تشریح وظایف و ماموریت ستاد اسکان برگزار شد.

حسینیه اعظم زنجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر