کد خبر: 255862 A

معاون عمرانی استاندار زنجان تاکید کرد:

معاون امور عمرانی استاندار زنجان، گفت: باید فضایی فراهم شود که دانشجویان در حین تحصیل در مقاطع مختلف با صنایع نیز ارتباط داشته باشند.

معاون امور عمرانی استاندار زنجان، گفت: دانشجویان باید تلاش کنند درس‌هایی که در دانشگاه‌ آموخته‌اند را به نحو احسن در کار استفاده کنند.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از زوابط عمومی دانشگاه آزاد زنجان، جواد رحمتی، معاون امور عمرانی استاندار زنجان در مراسم جشن روز مهندس و پرستار با تبریک فرا رسیدن روز مهندس و روز پرستار به اهمیت شغل پرستاری اشاره کرد و اظهار داشت: هر کدام از افراد در طول زندگی خود چندین بار با وجود بسیار مهربان و گرم پرستاران مواجه بوده‌اند.

وی به نامگذاری روز مهندس و بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی اشاره کرد و گفت: خواجه نصیرالدین طوسی جزو دانشمندان کشورمان است که به عنوان یک نابغه برای میهن اسلامی محسوب می‌شود.

معاون امور عمرانی استاندار زنجان با بیان اینکه امروز جوانان این مرز و بوم باید توانمندی‌های خود را به جهانیان عرضه کنند، یادآور شد: جوانان این مرز و بوم از توانمندی‌های بسیاری برخوردارند.

وی با اشاره به اینکه زمانی که دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی وارد یک حرفه‌ای شوند با مشکلات متعدی آشنا خواهید شد، افزود: دانشجویان باید تلاش کنند درس‌هایی که در دانشگاه‌ آموخته‌اند را به نحو احسن در کار استفاده کنند.

رحمتی ادامه داد: باید بستر لازم برای استفاده از امکانات سایر بخش‌ها همچون پروژه‌های عمرانی برای ایجاد آسایش و رفاه در مردم فراهم شود.

وی در ادامه بر ضرورت ارتباط دانشگاه با بخش صنعت تاکید کرد و متذکر شد: باید فضایی فراهم شود که دانشجویان در حین تحصیل در مقاطع مختلف با صنایع نیز ارتباط داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه امروز ارتباط بین بخش صنعت و دانشگاه ضعیف است، افزود: باید برنامه‌ریزی لازم برای ارتباط دانشگاه با بخش صنعت صورت گیرد.

رحمتی در ادامه به فعالیت تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان زنجان اشاره کرد و اظهار داشت: اگر تشکل‌های دانشجویی برنامه ریزی لازم به اجرای اقدامات پژوهشی و مطالعاتی داشته باشند مسئولان استانی حمایت لازم را خواهند داشت.

وی در پایان اضافه کرد: اگر برنامه ریزی لازم در این زمینه فراهم شود و دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی تمایل داشته باشند مسئولان استانی آمادگی لازم را برای برقراری ارتباط موثر دارند.

در پایان این مراسم از دانشجویان و اساتید منتخب و بر‌تر رشته‌های فنی و مهندسی و پرستاری با اهدای لوح تقدیر شد.

استان زنجان پرستار دانشگاه آزاد روز پرستار صنعت مشکلات دانشگاه ارتباط زنجان عمرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر