کد خبر: 247964 A

با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران صورت گرفت؛

با حضور معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، در مراسمی مدیران و کارمندان نمونه صنعت گاز تجلیل شد.

در مراسم تجلیل از مدیران و کارمندان نمونه و بازنشستگان شرکت ملی گاز ایران، که در مرکز همایش های تخصصی شرکت ملی نفت ایران برگزار شد؛ مهندس سید سعید عسگریان، مدیر عامل گاز زنجان، به عنوان مدیر نمونه شرکت ملی گاز ایران معرفی و لوح تقدیر مهندس عراقی، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران را دریافت کرد.

به گزارش ایلنا از زنجان به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان، معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران در این مراسم با قدردانی از کارکنان تلاشگر صنعت گاز کشور که با همت شبانه روزی خود زمینه را برای انتقال پایدار و ایمن گاز طبیعی در اقصی نقاط کشور فراهم می کنند، گفت: فعّالیّت در صنعت گاز با توجه به اثرگذاری بیش از پیش این صنعت در اقتصاد کشور و رفاه مردم؛ افتخاری بزرگ و ارزشمند است.

حمید رضا عراقی با اشاره به اینکه ایران با داشتن ۳۳.۷ تریلیون متر مکعب ذخایر اثبات شده گاز طبیعی، دارنده بزرگترین ذخایر گازی دنیا است، اظهار داشت: مدیریت تامین گاز کشور، تجدید ساختار صنعت گاز و حضور فعال در فرصت های مناسب تجارت جهانی گاز؛ از ماموریت های اصلی این صنعت است.

وی ابراز امیدواری کرد؛ همکاران فعال در صنعت گاز کشور با مجهز کردن خود به اصول و ارزش های اخلاقی، همچنان حس اعتماد و احترام را به عنوان یک برند و اعتبار در درون و بیرون سازمان ایجاد کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان نیز با قدردانی از زحمات کارکنان خدوم این شرکت، بر لزوم فرهنگ سازی در راستای دریافت پیشنهاد ها، بسیج اندیشه ها و توسعه ارزش‌های انسانی کلیه کارکنان با استفاده از هوش، استعداد، خلاقیت و ابتکار ارزشمند آنها تاکید کرد و گفت: با ایجاد زمینه مناسب برای مشارکت کارکنان و توجه به استمرار نو آوری و بهبود در سازمان؛ شاهد بروز خلاقیت ها و نو آوریهای ارزشمندی بوده ایم که موجبات کسب افتخارات امروز را فراهم کرده است.

سید سعید عسگریان با اشاره به اینکه با همفکری و همدلی بیشتر و استفاده از امکانات موجود می‌توان بهره‌وری هر سازمان را ارتقا داد، ابراز داشت: نوآوری در تامین انشعابات تقلیل فشار و اندازه گیری گاز و کاهش مصرف انرژی در هیتر ایستگاه های تقلیل فشار گاز، از جمله اقدامات و عملکرد ارزشمندی بوده است که با کاهش ۳۷ درصدی مصرف انرژی و صرفه جویی ارزی، به عنوان معیار این انتخاب در بین شرکت های گاز استانی بوده است.

در ادامه این مراسم مدیران، کارمندان نمونه و بازنشستگان، شرکت ملی گاز ایران معرفی و به همراه همسران تلاشگرشان مورد تجلیل قرار گرفتند.

در بخشی از لوح تقدیر معاون وزیر نفت به مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان آمده است، انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان مدیر نمونه شرکت ملی گاز ایران در سال ۹۲ ارج نهاده و تلاش و پشتکار صادقانه شما در راه ارتقاء و توسعه این صنعت عظیم را پاس می دارم.

معاون وزیر نفت خطاب به مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان آورده است: ضمن تقدیر از زحمات ارزشمند جنابعالی و سایر متخصصان صدیق، امیدوارم همواره در جهت پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای کشور عزیزمان کوشا و استوار باشید.

استان زنجان اقتصاد کشور ایران شرکت ملی گاز صرفه جویی صنعت گاز مدیر عامل شرکت معاون وزیر نفت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر