کد خبر: 173449 A

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان خبرداد:

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از سو‌ءاستفاده متهمی از خانواده خود برای قاچاق مواد مخدر خبر دادو گفت: در همین راستا باند خانوادگی مواد مخدر در استان زنجان متلاشی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از سو‌ءاستفاده متهمی از خانواده خود برای قاچاق مواد مخدر خبر دادو گفت: در همین راستا باند خانوادگی مواد مخدر در استان زنجان متلاشی شد.

به گزارش ایلنا از زنجان, سرهنگ مراد جعفری امروز با اشاره به متلاشی شدن دو باند خانوادگی مواد مخدر و کشف ۱۵ کیلو تریاک، اظهار داشت: پدیده شوم مواد مخدر ویروس واگیرداری است که ابتدا اعضای خانواده را گرفتار می‌کند.

وی گفت: در راستای مقابله با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر، مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های زنجان و ابهر در پی چندین روز کار اطلاعاتی، دو باند تهیه و قاچاق مواد مخدر سنتی را شناسایی و فعالیت اعضای آن را به شکل نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان در ادامه تصریح کرد: در جریان تحقیقات و اطمینان از فعالیت نامبردگان در امر تهیه و قاچاق مواد مخدر، عضو اصلی یکی از این باندها به نام «ع - ب» در شهرستان ابهر تحت نظر مأموران قرار گرفت.

سرهنگ جعفری گفت: متهم حین انتقال و تبادل مواد مخدر با یک دستگاه پژو ۴۰۵ غافلگیر و دستگیر شد.

وی در این زمینه با اعلام اینکه دو عضو دیگر این باند به نام‌های «ع - ک» و «ن - ک» حین تبادل مواد مخدر دستگیر شدند گفت: از اعضای این باند ۱۱ کیلو و ۱۲۷ گرم تریاک کشف شد.

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان خاطرنشان کرد: یک باند خانوادگی دیگر مواد مخدر در شهرستان زنجان شناسایی شد که متهم اصلی این باند با سوء‌استفاده از اعضای خانواده خود اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کرد.

سرهنگ جعفری با اشاره به متلاشی شدن این دو باند تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان اعلام کرد: از همسر متهم اصلی این باند مقدار سه کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در کمربند جاسازی شده بود، کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان, افزود: همچنین ۵۰۰ گرم تریاک از یک خودرو فروش مواد مخدر در شهرستان زنجان کشف شد.

وی در پایان ادامه داد: در راستای مبارزه با مواد مخدر اقدامات پلیس تنها به برخورد با سوداگران مرگ خلاصه نشده، بلکه بحثپیشگیری از اعتیاد از طریق آگاه‌سازی و تنویر افکار عمومی نیز به طور جد در دستور کار قرار دارد.

استان زنجان اعتیاد پژو خانواده فرمانده انتظامی استان فرماندهی انتظامی استان قاچاق مواد مخدر مبارزه با مواد مخدر مرگ مواد مخدر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر