کد خبر: 173028 A

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان:

۸ سال جنگ تحمیلی و مدیریت جهادی می تواند الگویی برای مدیریت جهادی در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان, گفت: ۸ سال جنگ تحمیلی و مدیریت جهادی می تواند الگویی برای مدیریت جهادی در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " سعید سیاری امروز(۱۲ خرداد) در مراسم تجلیل از جانبازارن حوزه صنعت استان زنجان با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان زنجان اظهار کرد: استان زنجان به جهت وجود معادن غنی و ارتباط با هشت استان همسایه از موقعیت بی نظیری در عرصه ی برخوردار است.

وی به اهمیت صنعت در توسعه اقتصادی و رفاه عمومی مردم در جوامع مختلف اشاره کرد و افزود: در کشورهای غیر صنعتی شاخص های مثبت اقتصادی، عمرانی و رفاهی بسیار کمرنگ تر از کشورهای صنعتی است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه توسعه بخش صنعتی لازمه دستیابی به رفاه و عدالت اجتماعی است، خاطرنشان کرد: در کشورهای صنعتی و توسعه یافته تفاوت طبقاتی اندک است.

سیاری به تمهیدات دولت تدبیر و امید و دیپلماسی خارجی در راستای جهش اقتصادی در کشور اشاره کرد و یادآور شد: تحریم های دشمنان انقلاب فشارهای اقتصادی بسیاری را بر کشور وارد کرد.

وی رشد ناخالص ملی را زمینه ساز رفاه اجتماعی در جامعه عنوان کرد و گفت: ۸ سال جنگ تحمیلی و مدیریت جهادی می تواند الگویی برای مدیریت جهادی در زمینه اقتصاد مقاومتی در کشور باشد.

در پایان این مراسم از جانبازان حوزه صنعت استان زنجان به مناسبت میلاد باسعادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز تجلیل بعمل آمد.

استان زنجان اقتصاد مقاومتی جامعه جانبازان جنگ تحمیلی دولت رشد رفاه اجتماعی سازمان صنعت معدن و تجارت استان شاخص
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر