کد خبر: 1094094 A

مدیر کل تیلیغات اسلامی استان زنجان عنوان کرد؛

مدیر کل تیلیغات اسلامی استان زنجان، با اشاره به اختصاص کم اعتبارات به تبلیغات اسلامی، گفت: 90 درصد اعتبارات تبلیغات اسلامی صرف هدیه به روحانیون مستقر می شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، حجت الاسلام سعید احمدی، مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، امروز در جمع خبرنگاران، با اشاره به رویکرد سازمان تبلیغات اسلامی، اظهار داشت: راهبری زیست بوم تبلیغی کشور و استان از اهداف این سازمان است.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان زنجان، با بیان اینکه بالغ بر 200موسسه و خانه قرانی در استان فعال هستند، گفت: 20کانون تبلیغی فعال نیز در استان وجود دارد.

وی، با اشاره به اینکه در  50 پایگاه اجتماعی استان زنجان روحانی مستقر وجود دارد ، ادامه داد: بالغ بر 700هیئت مذهبی شاخص و خانگی با بیش از 300مداح در حال فعالیت هستند.

احمدی، با اشاره به اقدامات این مجموعه از راهبردی ترین اقدامات این مجموعه مردمی سازی را مهم عنوان کرد و گفت: مبلغ شدن مردم از اهداف این مجموعه دراین راهبرد است.

وی، توسعه شبکه عقلانیت درجامعه را مهم ارزیابی کرد و گفت: از ظرفیت های انقلاب اسلامی دراین راستا به ویژه در بین نخبگان استفاده نشده است.

مدیر کل تیلیغات اسلامی استان زنجان، حوزه گفتمان سازی را در جامعه زیاد قابل قبول توصیف نکرد و گفت: جریان پیشرو در نهاد حوزه و دانشگاه مهم است.

به گفته احمدی، پیگیری تحول در چرخه تولید و مصرف انقلاب اسلامی را در مراکز استانها یکی از دغدغه است.

احمدی، شناسایی و آسیب شناسی افراد ، در پیگیری تحول در چرخه تولید و مصرف انقلاب اسلامی جامعه را حائز اهمیت عنوان کرد.

وی، تحول اجتماعی مسجد محور در جامعه را برای سازمان مهم دانست و گفت: استان دارای 300مسجد فعال با پایگاه اجتماعی است .

مدیرکل تیلیغات اسلامی استان زنجان، تاسیس و راه اندازی پایگاه‌های اجتماعی در شهرستانها و روستاهای استان را جزو برنامه های مهم سالجاری برشمرد و گفت: اعتبارات مطلوبی در زمینه سازی تبلیغ زنان ایران به عنوان پیشروان عرصه های انفلاب اسلامی در نظر گرفته شده است.

احمدی، بابیان اینکه با باز نشسته شدن پرسنل در تبلیغات اسلامی توانایی جذب نیرو نداریم ، گفت: کمبود اعتبارات از جمله مشکلات این مجموعه است که حتی با داشتن ظرفیت نمی توان نیرویی جدید جذب کرد .

انتهای پیام/
مدیر کل تیلیغات اسلامی استان زنجان/ پایگاههای اجتماعی/ لایه های
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر