کد خبر: 1090992 A

در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری در جهت دعوت عموم افراد جامعه به مشارکت در انتخابات اصحاب رسانه استان زنجان بیانیه‌ای صادر کردند.

به گزارش ایلنا از زنجان، اصحاب رسانه استان زنجان، در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری  از عموم افراد جامعه برای مشارکت در انتخابات  دعوت کرده و در این باره بیانیه‌ای صادر کردند.

در این بیانیه آمده است: انتخابات 28 خردادماه ، در شرایطی برگزار می‌شود که دشمنان استقلال و سربلندی ایران عزیز ، به شدت روی موضوع انتخابات تمرکز کرده و هجمه سنگینی از عملیات روانی جهت بی رونق کردن فضای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها را در دستور کار خود قرار داده اند.

در این شرایط احساس تکلیف کردن همه مردم  برای حضور در انتخابات موجب خواهد شد تا رؤیای بدخواهان نظام همانند گذشته در خصوص کاهش مشارکت مردم در این عرصه نیز تعبیر نشود و شاهد حضوری پررنگ و پرشور پای صندوق‌های رأی در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ باشیم.

  لذا در اطاعت از منویات مقام معظم رهبری که فرمودند: «کسانی که زبان گویایی دارند، قلم توانایی دارند و آبرویی پیش مردم دارند ...، مردم را توجیه و تشویق کنند و آدمهای خوب را به آنها معرفی نمایند» ما اصحاب رسانه استان زنجان، همسو با دیگر اقشار فهیم و بصیر ایران اسلامی ضمن حضور متعهدانه و مشارکت آگاهانه در انتخابات، از تمام مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی به ویژه جوانان و آینده سازان می‌خواهیم، با به نمایش گذاشتن همبستگی ملی و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی، ضمن مشورت با افراد مورد اعتماد و تحقیق و بررسی، برای ساختن آینده‌ای بهتر پای صندوق‌های رأی حاضر شوند و در روی کار آمدن دولتی مومن، عدالتخواه، فساد ستیز، جوانگرا، باورمند به ملت و آشنا به درد مردم و مستضعفان سهیم بوده و  نقش خود را ایفا کنند.

انتهای پیام/
بیانیه اصحاب مطبوعات استان زنجان/مشارکت حداکثری/ انتخابات 1400/ک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر