کد خبر: 1081717 A

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان، با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری شورای آموزش و پرورش استان زنجان گفت: پیش‌بینی می‌شود ۲۰ هزار دانش‌آموز امسال در مدارس استان ثبت‌نام کنند.

به گزارش ایلنا از زنجان، حسن مظفری، مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان در جلسه شورای آموزش و پرورش استان زنجان، گفت: سال گذشته ۱۰ جلسه با ۵۴ مصوبه برگزار شد که تا کنون ۵۲ مصوبه با بیش از ۹۶ درصد مصوبات اجرایی شده است.

 مظفری، به مصوبات اجرا نشده شورای آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت: اختصاص بودجه لازم به اردوگاه‌های دانش‌آموزی و ارائه ۵۰ هزار ماسک و مواد ضدعفونی کننده رایگان با اولویت مدارس مناطق محروم از سوی سازمان صمت به عنوان مصوبات شورای آموزش و پرورش هنوز اجرایی نشده است.

وی، با یادآوری اینکه برنامه‌های آموزش و پرورش در سال جاری بر اساس اولویت‌های ششگانه اعلامی از سوی وزیر آموزش و پرورش اجرایی می‌شود، تصریح کرد: امسال ۲۱ مدرسه با همکاری سازمان برنامه و بودجه، راه و شهرسازی و آموزش و پرورش احداث می‌شود.

این  مسئول آموزشی استان زنجان، در خصوص مسکن فرهنگیان نیز گفت: ضروری است زمین مورد نیاز برای این پروژه هر چه زودتر تعیین تکلیف شود.

معاون اداره راه و شهرسازی استان زنجان در ادامه این جلسه ابراز کرد: بارگزاری اطلاعات فرهنگیان در سامانه تم انجام و ۳۶۴ نفر منتظر بررسی پرونده هستند و با قطعی شدن تعداد، زمین مورد نظر اختصاص می‌یابد.

مسعود شاهین‌فر ، گفت: در شهرهای دیگر از طریق بنیاد مسکن اقدام و با واگذاری گروهی مشکل حل می‌شود که برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه انجام می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان/حسن مظفری//شورای آموزش و پرورش/
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر