کد خبر: 1080642 A

به گفته فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان، به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر بیش از هزار و ۳۰۰ عنوان برنامه در استان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایلنا اززنجان، سردار جهانبخش کرمی، فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ، در جمع خبرنگاران با تبریک فرارسیدن سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر،  اظهار کرد: به همین منظور بیش از یک هزار و ۳۰۰ عنوان برنامه در استان زنجان اجرا می شود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان،  از رژه خودرویی و موتوری برای گرامیداشت سوم خرداد در زنجان خبر داد و یادآور شد: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا اغلب این برنامه ها در بستر فضای مجازی خواهد بود.

وی، با یادآوری اینکه رزمندگان زنجانی درعملیات بیت‌المقدس نقش مهمی داشتند، تصریح کرد: رزمندگان زنجانی به عنوان خط شکن در این عملیات حضور داشتند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان ، یادآور شد: برگزاری رژه خودرویی و موتوری، برگزاری نمایشگاه فرهنگی هنری، برگزاری شب شعر و خاطره، دیدار و تجلیل از خانواده‌های شهدای عملیات بیت‌المقدس، غبارروبی مزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه در شهرستان‌ها، برگزاری میز خدمت، فضاسازی محیطی، برگزاری محل انس با قرآن و برگزاری نشست‌های روشنگری و بصیرتی از جمله این برنامه‌ها خواهد بود.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان /آزاد سازی خرمشهر /130
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر