کد خبر: 1049464 A

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، از توزیع ۳۵۵ سری جهیزیه و ۳۵۵ بسته معیشتی در بین نوعروسان نیازمند زنجانی به همت سپاه استان زنجان خبر داد.

به گزارش ایلنا از نجان، جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، در جمع خبرنگاران، گفت: با شیوع ویروس کرونا گروه‌های جهادی به تأسی از فداکاری‌های دوران جنگ، در حوزه محرومیت‌زدایی وارد عمل شدند.

ابوالفضل طهماسبی با اشاره به اینکه گروه های جهادی سپاه در حوزه بهداشت و درمان نیز شروع به فعالیت کردند، گفت: در کنار این اقدامات تهیه جهیزیه برای نوعروسان نیز در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون سپاه با همکاری برخی دستگاه‌های اجرایی جهیزیه‌های زیادی را بر اساس بانک اطلاعاتی بسیج بین نوعروسان نیازمند استان زنجان توزیع کرده است.

این مقام مسئول به توزیع 355 سری جهیزیه همزمان با عید سعید مبعث در زنجان خبر داد و تصریح کرد: ما معتقدیم که مشکلات اقتصادی نباید مانع ازدواج جوانان به ویژه قشر ضعیف جامعه شود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان خاطرنشان کرد: همچنین ۳۵۵ بسته معیشتی نیز به همت سپاه استان به این نوعروسان تقدیم خواهد شد.

به گفته وی  در این مراسم سردار حزنی، دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، سردار زهرایی، رئیس بسیج سازندگی کشور و مسئولان استانی حضور خواهند داشت.

این اقدام خداپسندانه با همکاری جهادگران استان، مؤسسه خیریه حضرت رقیه(س)، مجمع خیران و کمک‌های مردمی استان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، سپاه انصارالمهدی(عج)، سازمان اوقاف و امور خیریه و کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان اجرایی می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان/توزیع جهیزیه /نو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر