کد خبر: 1019573 A

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، گفت: جشنواره تولیدات فرهنگی و هنری کرونا توسط اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، محمد ربیع احمد خانی، در خصوص برگزاری این جشنواره فرهنگی و هنری گفت: در راستای اهداف فرهنگی و هنری و با توجه شرایط خاص کرونایی جامعه و بهره‌وری هرچه بیشتر از ظرفیت تبین رفتارهای صحیح به منظور پیشگیری و مقابله با بیماری کووید 19 جشنواره تولیدات مردمی در فضای مجازی برگزار می شود.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، افزود: این جشنواره در چهار بخش عکس، فیلم 100 ثانیه‌ای، دلنوشته و پیام کودکان به صورت تصویری برگزار می‌شود.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: محورهای اصلی این جشنواره شامل استفاده از ماسک، حفظ فاصله اجتماعی، عدم مسافرت و ماندن در خانه، بهداشت روانی خانواده، مدافعین سلامت، رعایت بهداشت فردی، مراقبت از سالمندان و یلدای سالم با پرهیز از دورهمی‌های مرسوم است.

احمدخانی افزود: علاقمندان می توانند آثار خود را تا 15 دی ما از طریق پیام رسانه‌ای داخلی به شماره تماس 09367242286 ارسال نمایند.

به گفته وی، پس از داوری آثار در 25 دی ماه به 3 نفر از شرکت کنندگان در هر بخش در اختتامیه این جشنواره در 39 دی ماه جوایزی همراه با لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

سرپرست فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان/محمد ربیع احمد خانی/ کرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر