کد خبر: 854729 A

پیام تسلیت سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در پی شهادت سردار سلیمانی؛

سردار سلیمانی سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای با انتشار پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

به گزارش ایلنا از وزارت راه و شهرسازی، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای با انتشار پیامی شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»

از میان مؤمنان مردانى‌ اند که به آنچه با خدا عهد بستند صادقانه وفا کردند برخى از آنان به شهادت رسیدند و برخى از آنها در  انتظارند و هرگز عقیده خود را تبدیل نکردند.

عزت، سربلندی و اقتدار امروز ایران اسلامی بی شک مرهون ایمان و اعتقاد راسخ، دلاورمردیها و شجاعت بزرگمردانی است که تربیت یافته محضر خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام و پرورش یافته سیره و مکتب نورانی ایشان هستند و در دفاع از اسلام و اعتقادات و حریم ولایت و مجاهدت برای صیانت از وطن با بهره گرفتن از معارف و مبانی والای برگرفته از این مکتب، از بذل تمام هستی خود و  جان شیرین خود دریغ نداشته اند.

در پی شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی،سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای شهادت این سردار سرافراز و پرافتخار اسلام و تنی چند از همراهان ایشان را به محضر حضرت ولیعصر (عج)،مقام معظم رهبری،خانواده بزرگوار ایشان و عموم مردم شریف ایران اسلامی تسلیت عرض می نماید.

بی شک راه پرافتخار شهیدان بویژه این شهید والا مقام با عزمی راسخ و اراده ای پولادین توسط غیورمردان این مرز و بوم با عزت و اقتدار ادامه خواهد یافت.

ایران اسلامی جاده خانواده راهداری و حمل و نقل جاده سازمان راهداری و حمل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر