کد خبر: 818947 A

سخنگوی هواپیمایی کشوری:

سخنگوی هواپیمایی کشوری گفت: قیمت بلیت پروازهای اربعین مطابق نرخ‌نامه سال قبل خواهد بود.

به گزارش ایلنا، رضا جعفرزاده درباره نرخ قیمت پروازهای اربعین، بیان کرد: پیش از ماه صفر، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری به همراه مدیران شرکت‌های هواپیمایی در جلسه‌ای مشترک تصمیم گرفته‌اند که نرخ بلیت‌های اربعین سال‌جاری معادل نرخ همان سال قبل باشد و افزایشی را شاهد نباشیم.

وی افزود: پس‌ازاینکه این تصمیم ابلاغ می‌شود دیگر سازمان‌ها و شرکت‌های هواپیمایی قطعاً از آن تخطی نخواهند کرد و اگر واسطه‌هایی نیز از نرخ تعیین‌شده خارج شوند قطعاً با آنها برخورد خواهد شد چراکه تخلف است.

سخنگوی هواپیمایی کشوری در ادامه گفت: پروازهای اربعین ۲۰ تا سی‌ام مهرماه ۹۸ خواهد بود و لذا تعرفه بلیت‌های مطروحه درواقع برای همین ۱۰ روز خواهد بود و برای سایر ایام تعرفه بلیت‌ها می‌تواند تغییر کند.

جعفر زاده بابیان اینکه نرخ اعلام‌شده برای پرواز تهران-نجف-بغداد و برگشت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و مشهد-نجف و برگشت دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان مصوب شده که نرخ یک‌طرفه این بلیت‌ها ۵۰ درصد مبالغ فوق‌الذکر خواهد بود.

وی بابیان اینکه ۷۲۱ مجوز پرواز برای اربعین صادرشده، افزود: بلیت سایر شهرستان‌های کشور به مقصد نجف نیز یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

پروازهای اربعین سخنگوی هواپیمایی کشوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر