کد خبر: 672479 A

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء با اشاره به پیشرفت ۳۰ درصدی مرحله اجرای برق بالاسری و خرید تجهیزات مترو هشتگرد، گفت: این پروژه تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش ایلنا، سردار عبدالله عبداللهی در بازدید از قطار حومه‌ای هشتگرد با ابراز خرسندی از پیشرفت خوب پروژه درماه های گذشته اظهار کرد:‌با توجه حجم مسافر و ترافیک جاده ای تسریع در بهره برداری از این پروژه از اهمیت ویژه‌ای بر خوردار است.

وی تصریح کرد: کار ابنیه و روسازی مترو هشتگرد به اتمام رسیده و پروژه در مرحله اجرای برق بالاسری و خرید تجهیزات با پیشرفت 30 درصدی قرار دارد.

وی ادامه داد: به دنبال آن هستیم تا به انتظار چندین ساله مردم منطقه پایان دهیم  و تلاش می‌کنیم این پروژه در پایان امسال به بهره برداری برسد.

اواسط تیر امسال مدیرعامل شرکت عمران هشتگرد با اشاره به اولویت تکمیل مترو هشتگرد به دلیل اهمیت آن، گفته بود: اعلام کرده‌ایم مشروط به تامین اعتبارات می توانیم تا پایان سال جاری این پروژه مهم را به اتمام برسانیم.اعتبار مورد نیاز برای مترو هشتگرد  70 میلیارد تومان است و تا امروز از محل منابع داخلی و ملی حدود 500 میلیارد تومان برای مترو هشتگرد هزینه شده است.

 

مترو هشتگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر