کد خبر: 227540 A

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛

بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد با وجود سامانه بارشی در نیمه غربی، نواحی مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، جنوب و سواحل دریای خزر، شرق، وبتدریج شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.

سازمان نقشه هواشناسی کشور اعلام کرد: بررسی نقشه های پیش یابی هواشناسی نشان می دهد با وجود سامانه بارشی در نیمه غربی، نواحی مرکزی، دامنه های جنوبی البرز، جنوب و سواحل دریای خزر، شرق، وبتدریج شمال شرق کشور ابرناکی، بارش باران، وزش باد و در مناطق سردسیر بارش برف پیش بینی می شود.

به گزارش ایلنا، سازمان هواشناسی تصریح کرده است که شدت بارش دراستان های واقع در دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس بیشتر خواهد بود و از اواخر وقت روز جاری در نیمه غربی کشور بارش قطع و از مقدار ابرها کاسته می شود.

همچنین از روز چهارشنبه در نواحی مرکزی، شمال شرق، شرق، سواحل دریای خزر و بخش هایی از جنوب کشور بارش ها ادامه خواهد داشت و بتدریج تا اواخر وقت همان روز سامانه بارشی از مرزهای شرقی کشور خارج می شود.

سازمان هواشناسی همچنین اعلام کرده است: از روز پنج شنبه این هفته در شمال غرب و برخی مناطق غرب و سپس در روز جمعه علاوه بر آن در سواحل دریای خزر ابرناکی و بارش باران و برف دور از انتظار نیست و از امروز دریای خزر و خلیج فارس مواجی خواهد بود.

بارش باران بارش برف خلیج فارس دریای خزر سازمان هواشناسی سواحل دریای خزر وزش باد هواشناسی مناطق بارش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر